Zpět

New Yorský speciál Freestyle Mondays už dnes!S novým rokem 2013 vstupuje Freestyle Mondays do třetího ročníku své existence. Už třetí měsíc provází touto jam session nově Vojtaano s On Timonem a stejně jako každý měsíc nebude chybět živá kapela Monday Bloody Monday s vokalistkou Flowe. V pondělí 21. ledna jsou tedy opět k mikrofonu zváni všichni MCs, beatboxeři i zpěváci, aby se zapojili do vyjímečné jam session.

To že se i ty můžeš předvést živou kapelou za zády, není však jediným důvodem, proč v pondělí do Chapeau Rouge na Freestyle Mondays dorazit. Hlavními hosty bude new yorská dvojka Tah Phrum Duh Bush aka DJ Boosh Wheels a Hired Gun. Oba tito pánové nehrají v Praze prvně a určitě je na co se těšit. Výborní rapeři jsou součástí Freestyle Mondays v New Yorku a mají za sebou mnoho zkušeností v rámci vystupování po celém světě. Jejich show se vyznačuje nepřetržitým tokem energie i zapojováním přítomných diváků.  Jak bylo řečeno, pro kluky nepůjde rozhodně o pražskou premiéru a dá se očekávat, že dorazí nemálo těch, které vystoupení těchto amerických Mcs v minulosti nadchlo. Tah Phrum Duh Bush – raper, spisovatel i DJ spolupracoval například s Oereo, Erikou Fečovou či BeatBurger Bandem. S nejlepší českou beatbox crew vystupoval i Hired Gun, který prozměnu hostoval třeba na posledním albu respektovaného Philipa TBC.

Další kdo se na lednovém Freestyle Mondays představí je MC Paparasty, univerzální MC, který se lehce pohybuje v hip hopu, drum and bassu avšak jeho nesilnější stránkou je reggae a dance hall projev, díky němuž si ho zapamatují všichni, kdo na něj narazí. Vítěz Ring 4MCs, finalista soutěže EODUB si na pondělí nachystal krátkou show se svým autorským repertoárem a dozajista se mu podaří většinu klubu roztancovat a rozehřát ho ještě než na stage naběhnou headlineři s porcí striktního new yorského rapu.

Návrat Tah Phrum Duh Bushe a Hired Guna do Pahy je záminkou pro pořádný mejdan, který podpoří i DJs ve dvou patrech klubu. Až do rána se o zábavu postarají DJs: Boosh Wheels (USA), Shock O´, člen legendárního Chaozzu DJ BA2S, Pet, Dug či Tango (SK). Mimopražští mohou celé Freestyle Mondays sledovat na živém steamu na: http://www.chapeaurouge.cz/vysilame/. Vše startuje v 20:00 aveškeré informace o této zajímavé akci najdete na: http://freestylemondays.cz/.  Všichni jsou tedy srdečně zváni do jednoho z nestarších pražských klubů Chapeau Rouge, ať už budete divákem nebo se chopíte mikrofonu a jako malou ochutnávku můžete zkouknout sestřih z druhých narozenin Freestyle Mondays, kde vystoupil rovněž host z NYC IllSpokinn nebo Revolta.


Philip TBC feat. Hired Gun-We R Machines

http://philiptbc.bandcamp.com/track/we-r-machinas-feat-hired-gun

Tah Phrum Duh Bush feat. Erika Fečová-Theswingaroundswingback

https://soundcloud.com/beatmastadaz/tahphrumduhbusherikaf

Tah Phum Duh Bush-Randomatic Idiosyncatic

 

FREESTYLE MONDAYS 21.1.2013 20:00

Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1 www.chapeaurouge.cz

Vstupné: 80,-Kč, registrovaní MCs zdarma

Hrají: Tah Phrum Duh Bush (US), Hired Gun (US), MC Paparasty, Vojtaano, On Timon, Flowe, Monday Bloody Monday band, DJs: BA2S, Boosh Wheels(US), Tango(SK), Dug, Pret, Shock O´

Připravila: mia/ Chapeau Rouge

 

 

Poslední komentáře