Zpět

Nick Warren na One Night! v Radosti FXBřeznová One Night! v Radosti přinese skutečnou legendu - Nicka Warrena z Way out West! Tuhle lahůdku si nenechte určitě utéct!

Radio 1 & Radost FX Production present
One Night!- pátek 14. března 2014
Radost FX Club
resident djs: Josef Sedloň & Dan Cooley
very special guest: Nick Warren /global underground, way out west, uk
start: 22:00
Předprodej 150,- v kanceláři Radost FX. Vstup na místě 200,-

Historie residentní noci Radia - One Night! se začala psát v roce 2007 a postupně se vyprofilovala jako noc, která za dobu svého konání představila historicky zásadní producenty napříč hudebními škatulkami. Jmenovitě to byli například Nick Warren z Way Out West, Spooky, Adam Freeland, Tom Middleton, Dave Angel, The Timewriter, Jimpster, Soul Of Man nebo Andre Lodemann. One Night! neopomněla ani domácí talentované producenty v čele s držitelem ceny Anděla - Jakubem Holovským aka Kubatkem.

Na její březnovou edici residenti Josef Sedloň a Dan Walterstein aka Dan Cooley pozvali opravdovou a historií prověřenou personu elektronické scény, kterou bezpochyby Nick Warren je. Tohle bude velká „progy“ jízda s patřičnou dávkou emocí, hutnými basovými linkami a melodickou aranží. To vše totiž k hudbě Nicka Warrena nebo WayOut West navždy patří!

Připravila: mia/ Dan Cooley

Poslední komentáře