Zpět

NoDem se prožene psychedelická loopingová bouře LURPovstali z nejtemnějších elektronických skládek plných zapomenutých hraček a bizarních vynálezů. LUR přináší nepoddajnost a tanec. Liveloopingové šílenství, devastující beaty, interaktivní vizuály a podivné nástroje se prolínají v jednom výjimečném vystoupení.  Jako předskokan se představí electro punková dvojice Fertilizer.

Pokud si myslíte, že severskou elektronickou scénu máte v malíku a neznáte LUR, něco vám uniklo. Už šest let si tato švédská kapela získává své publikum po celé Evropě. Každé vystoupení je originál, vzniká přímo na místě a do detailů reaguje na prostředí konkrétního klubu. LUR svojí loopovací technikou vytesávají z nejrůznějších zvuků až psychedelické vystoupení. Vše je promyšlené a funguje v dokonalé symbióze s kostýmy, vizualizacemi a temnými rytmy.

V letošním roce vyrážejí LUR na turné a s nimi také VJ Olof Werngren, zpěvačka Jenny Nilsson a básnířka a akrobatka Kajsa Bohlin. Společně předvedou ohromující show.

Fertilizer byl náhodně založen ve Zlíně, 11. října 2008. Retrofuturistická kombinace četných forem rockové hudby a hardware syntezátorů, stojí jednou nohou v osmdesátých letech, zatímco druhá vykračuje do vzdálené budoucnosti. Toto zdánlivě nesourodé uskupení celkem úspěšně hnojí hlavy nepoučitelných zvědavců. 

Více než kdy jindy tedy platí, že tohle se prostě musí vidět naživo.

Tour 2014 teaser: https://www.youtube.com/watch?v=30s_ezqW29E 

LUR v akci: https://www.youtube.com/watch?v=Tj389XkSjQ4

Oficiální web: www.lurlurlur.com

Předprodej/Presale: 130,-
Na místě 150,-
GOOUT.cz - Kulturní přehled

----

 

Další songy: https://myspace.com/lurmusic/music/songs

 

Poslední komentáře