Zpět

Norští TEAM ME oznamují evropské turné, zakončí ho v PrazeNorská šestice Team Me ohlásila dvacetidenní evropské turné v únoru a březnu 2015 včetně vystoupení v Manchesteru a Londýně. Turné následuje po vydání nového alba u Propeller Recordings v lednu 2015, které následuje album ‘To The Treetops’ z roku 2011.  

"Blind As Night je sofistikovaně ledová prog-popová pecka ve stylu Kate Bush a The All Time High je euforická bomba, která připomíná The Polyphonic Spree v uších při skoku z Krakatoy" NME

Nadmíru kvalitní zážitek pro hlavní pódium" The Line Of Best Fit

"Komplexní, majestátní pop” Q Magazine

Skupina se dala dohromady v roce 2010 a během dvou let Team Me odehráli 250 koncertů, včetně vystoupení na festivalech Latitude a Roskillde, získali Norskou Grammy za ‘Best Pop Album’ a dvě ocenění Independent Music Awards. Po pauze, kdy se členové kapely věnovali svým projektům, Team Me začali v září 2013 v analogovém studio nedaleko Osla nahrávat svoje druhé album. Ve svém rodném městě si pak pronajali starý statek, kde album dokončili.

Nové album vyjde v lednu 2015, 29.září však kapela oficiálně představí double A-side single “Blind As Night” se skladbami „Blind As Night“ a „The All Time High“, které je však možné si poslechnout již zde: https://soundcloud.com/propellerrecordings/sets/team-me-blind-as-night-1/s-3Wzg9.

Na albu mimo jiné propojili svůj inovativní kytarový pop s dětským sborem a ve srovnání se svým debutem natočili temnější desku s hlubšími texty.

Team Me na podporu svého nového alba vyrazí na evropské turné 18.února a zakončí ho 14.března v pražském Lucerna Music Baru. V Praze se kapela ale představila již dvakrát. Poprvé zaujali jako support The Wombats, podruhé naplnili klub 007 na Strahově.

Vstupenky za 280,- Kč + poplatky budou k zakoupení od pátku 19.září v sítích www.goout.cz, Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a na webu www.musicbar.cz, v pokladně LMB pak bez poplatku. Na místě v den koncertu za 350,- Kč.

Více info:

www.teamme.no

www.facebook.com/teammeband

www.twitter.com/teammeband

www.instagram.com/teammeband

www.youtube.com/teammeband 

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Poslední komentáře