Zpět

Nová bassmusic noc ve Storm Clubu – Mutations!Mutations je nová pražská noc představující svěží hudební fůze uk funky, garage, house, techna a obecně bass music, která už delší dobu hýbe celým světem a pomalu ovlivňuje i komerční scénu. Akce vznikla pod pokličkou místního labelu Neo Violence a klade za cíl zůstat v podhoubí a představovat vám zajímavé a neohrané DJs a producenty, kteří jsou všeobecně „odbornou“ veřejností pokládání za nadějné. Vstup na sobotní Mutations je zdarma!

Na prvním díle party Mutations, který proběhne v nedávno otevřeném Storm clubu, se představí mladý a velmi nadějný UK producent, student hudební inženýřiny a ex-člen funkové kapely - Circula. Krom produkce si před třemi roky s pár kamarády dali dohromady vlastní soundsystém, aby při svých parties měli kvalitní zvuk. O ten postupně začali projevovat zájem i pořadatele z UK bass meccy - Bristolu, což jim pomohlo při dalším posunu v kariéře. Circula ovšem momentálně žije v Berlíně, kde prohlubuje své studijní znalosti na univerzitě a postupně prozkoumává berlínskou techno scénu. Co se jeho vlastního zvuku týče, jak už jinde prohlásil, preferuje temnější stranu uk garage s vlivy techna a špetkou grime.

 

Vy si Circulu nenechte ujít premiérově v Čechách, jelikož spousta vlivných médií na poli bass music včetně Dusk.FM, Hedmuk či OnlyVibez mu předpovídají velkou budoucnost, takže dostat ho sem za pár let už možná nebude tak jednoduché. A co víc - ten pocit, že jste byli u zrodu něčeho velkého, je vždy k nezaplacení! Na akci zahrají také čeští DJs: Theya, Mooris, Thiew, dMIT.RY.

 

Souhrn účinkujících:

Circula (UK), Theya, Mooris, Thiew, dMIT.RY

 

Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz

Facebook fanpage klubu: www.facebook.com/stormclubprague

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1466749133549542/

Připravila: mia/ Storm

Poslední komentáře