Zpět

Orbital zahrají v Praze!Je tomu skutečně tak, po neuskutečněném vystoupení na festivalu Rock for People, se můžeme těšit na jejich pražský koncert.

To se uskuteční 12. listopadu v pražském sále Lucerna. Lístky se začínají prodávat ode dneška a prvních sto platících bude mít vstup jen za 420 korun!

Orbital bratrů Paula a Phila Hartnollových, jsou již od roku 1989 jednou z hlavních ikon elektronické taneční hudby a hlavní důraz své tvorby vždy kladli na živá vystoupení.

O to víc všechny jejich tuzemské fanoušky mrzelo neuskutečnění jejich show na letošním festivalu Rock for People, které se bylo zrušeno vzhledem k dramatické živelné pohromě chvíli před jejich vstupem na podium a kterému předcházeli nadšené reference během celé jejich letošní šňůry.

Orbital však tehdy slíbili, že se pokusí do Česka co nejdříve vrátit a svou špičkovou show odehrát v nějakém náhradním termínu. Tak se také stalo a my máme ohromnou radost, že můžeme oznámit nový termín jejich koncertu. Orbital vystoupí 12. listopadu ve velkém sále pražské Lucerny!

Protože Orbital patřili k několika kapelám, které bouře vyhnaly z letošního Rock for People, aniž by mohly vystoupit, přicházejí pořadatelé se speciální nabídkou pro návštěvníky tohoto festivalu. 100 nejrychlejších fanoušků, kteří si zakoupili lístky na Rock for People 2012, slevu 300,- Kč na vstupenku na pražské vystoupení Orbital. Omezená série na koncert Orbital v ceně 420,- Kč včetně poplatků bude v prodeji výhradně přes předprodejní síť Tickets for People (www.ticketsforpeople.cz). Zbývající vstupenky za 720,- Kč + poplatky budou v předprodeji sítě Ticketpro od 14.9.

Připravila: mia/ DSmackU

Poslední komentáře