Zpět

Orbith v pátek v MerseyV pátek se budou v brněnském klubu Mersey slavit narozky. Gratulovat bude třeba dýdžej Orbith!

Už mi lásko není dvacet…
30.3.2012 od 21,30 Klub Mersey, Minská 15, Brno
DJs: Orbith, Joshek, Alyaz, Electronic Bitches
www.mersey.cz

Namažte si pod koleny, další vydatný večírek v Mersey se chystá tento pátek! Jak název samotný napovídá, jedná se o oslavu narozenin. Svá životní jubilea oslaví Petr a Lucie, nikoli však románoví hrdinové Romaina Rollanda, ale osobnosti brněnských klubových vod.
Jako speciální host se představí pionýr hudebního stylu electro v Česku Aleš Gehringer neboli DJ Orbith, který patří mezi stálice česko-slovenské taneční scény už od roku 1999. Je jedním z nejvytíženějších českých DJs, každý víkend pilně obrážející kluby po celé ČR i na Slovensku. Z jeho producentských počinů zmiňme EP Videolover s remixem od Christophera Justa vydané na Acapulco Records a Phantom, které vzniklo ve spolupráci s Michalem Poliakem a vyšlo na Qrime Records.
Doplní ho parta „mladých a neklidných“ zástupců nové generace DJs: stylově nezaškatulkovatelný Svitavák Joshek, který si zahrál na řadě velkých českých festivalů jako Summer of Love či Semtex Culture, Alyaz, jehož djské začátky jsou spojené především s klasickým hip hopem a který v současnosti hraje především dubstep (znalcům se jistě vybaví kompilace „Dj Alyaz presents Drops“ vydaná v červnu 2011 pod značkami BiggBoss a HeldenKëllerz) a formace Electronic Bitches, zkušení matadoři electrocymbalu, jejichž sety jsou charakteristické velkou dávkou improvizace a atmosférou tak hustou, až vlhne plac.
Čekají vás po celou noc akční drinky a také půlnoční překvapení. Přijďte připít oslavencům na zdraví!
Vstupné pro potvrzené na fb 30,-, ostatní 60,-
http://www.facebook.com/events/310275552362044/

Do pátku můžete nastudovat hudební projev účinkujících zde:
Orbith - http://soundcloud.com/orbith/dj-orbith-elektra-fleda-9-12
Joshek - http://soundcloud.com/joshek/kloboucek
Alyaz - http://soundcloud.com/alyaz777/dj-alyaz-kapr-i-p-mix-2011
Electronic Bitches - http://soundcloud.com/electronic-bitches/bermudy

 

Připravila: mia/ Mersey

Poslední komentáře