Zpět

Ostravu roztančí kubánská hudební show a přední čeští DjsZapomeňte na nevlídný podzim a zažijte rozpálenou Kubu. Atmosféru pravých karibských večírků vám nabídne akce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3, která do Ostravy 23. 11. přiveze unikátní hudební Fresh Reggaeton show kubánského hudebníka Dariela (Havana, Cuba). Z parketu vás ani na okamžik nepustí chytlavé taneční pecky, které namíchají rezidenti akce Dj Pavel Bidlo, Chris Sadler a Manio. Občerstvit se můžete u deseti soutěžních barů, kde dostanete koktejly od nejlepších barmanů z vyhlášených ostravských podniků. Vstupenky na tento mejdan můžete získat zdarma, stačí se registrovat na webu www.tourdebar.cz.

Ostravu rozpálí žhavá kubánská show

Houpavé rytmy, krásné tanečnice, hudebníci a podmanivý hlas kubánského zpěváka – tolik nabízí originální hudební show Fresh reggaeton live, kterou představí ostravská akce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3.Jedinečné vystoupení za doprovodu perkusionisty a trumpetistů vás rázem přenese do rozpálených ulic kubánské Havany. Odtud ji do Čech přiváží talentovaný mladý umělec Dariel, který na Kubě úspěšně vystupoval v klubech a soutěžích se skupinou "Control Havana.“ Velké zkušenosti z oblasti kubánského tance a zpěvu jako jsou salsa, rumba a reggaeton nyní předává dál v podobě své unikátní  Fresh reggaeton live show. Zažít ji budete moci na ostravské zastávce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 i na dalších akcích letošního ročníku turné v Praze, Brně a Pardubicích.

 

Pod taktovkou těch nejlepších

Tančit nebo alespoň podupávat si do rytmů budete po celý večer, kdy vás do varu dostanou svými sety přední čeští Djs. Svým hudebním výběrem a schopností pobavit publikum si právem vydobyli pozici rezidentů akcí HAVANA CLUB TOUR DE BAR. Proto ani v Ostravě nesmí chybět Dj a producent DJ Chris Sadler. Své místo za mixpultem má také již legendární osobnost české taneční scény DJ Pavel Bidlo. Zkrátit si čekání, než je uslyšíte, můžete při poslechu jejich speciálních setů, které připravili pro tuto příležitost:

-        Pavel Bidlo: http://official.fm/tracks/RdAT

-        Chris Sadler: http://mp3.sety.cz/chris-sadler-from-havana-to-oblivion-mp3.html

Sestavu doplní DJ Manio  a ostravský Dj Martin Streed, který stojí za klubovým pořadem Hell party na radiu Helax. Atmosféru velké halové akce doplní působivá audiovizuální show využívající nejmodernějších led technologie.

 

Večer však nebude na Výstavišti Černá louka patřit jen hudbě, ale také barmanskému umění. Soutěžit o titul toho nejlepšího budou zástupci těchto 10 vyhlášených podniků Ostravska: Alexandria loď, Bernie`s Irish Pub, Broadway, Co kdyby, Corrida, Destiny bar, Fifty fifty, Floridita, Hotel Vista a Jet Set Cafe. Jak se jejich barmani připravují na soutěž, můžete vidět v této upoutávce: .

Trailer k akci HAVANA CLUB TOUR DE BAR:

 

Bližší informace o jednotlivých zastávkách, hudebním programu a přehled soutěžících podniků budou postupně zveřejňovány na stránkách www.tourdebar.cz a na

www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar. Vstupenky na ostravskou HAVANA CLUB TOUR DE BAR zakoupíte v síti Ticketpro nebo je můžete získat zdarma po registraci na webu soutěže.

 
Kdy: pátek 23. listopadu 2012

Kde: Výstaviště Černá louka Ostrava, pavilon A

DJs: Chris Sadler, Pavel Bidlo, Manio, Martin Streed a kubánský umělec Dariel (Havana, Cuba) se svou show Fresh Reggaeton

Soutěžní podniky: Alexandria loď, Bernie`s Irish Pub, Broadway, Co kdyby, Corrida, Destiny bar, Fifty fifty, Floridita, Hotel Vista a Jet Set Cafe.

Vstupné: 300 Kč předprodej přes Ticketpro, volný vstup po registraci na www.tourdebar.cz

Web akce: www.tourdebar.cz.

www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar

Poslední komentáře