Zpět

Party Kick Da Night s DJs Bon Finix, Michael C a SmiX v pátek 8. 2. v ROXYDalší díl rezidentní noci Bon Finixe Kick da Night se uskuteční v klubu ROXY už tento  pátek 8.2. Tentokrát si Bon pozval jako hosta jednoho z nejlepších progressive DJs a producentu v ČR - Michael C! O rozjezd akce se postará DJ SmiX. Pojďme si všechy tři zúčastněné ve stručnosti představit.

KICK DA NIGHT@ROXY

DJs: Bon Finix (bonfinix.com), Michael C (djmichaelc.com), SmiX

VJ: TXS

Termín: 8. 2.

Start: 22:00

Do 23:00 FREE ENTRY, od 23:00 za 100 czk

BON FINIX

Během své kariéry Bon Finix prošel rezidenturou ve většině významných pražských klubů a vystoupil na spoustě předních festivalů jako jsou Creamfields Central Europe, Summer of Love, Mácháč, Pleasure Island, Trancefusion anebo Prague "Summer" Sessions s Carlem Coxem. Spolu se svou party Kick da Night objíždí kluby po Česku a Slovensku a pod stejnomennou značkou pořádá akce jako ZOOM, Musica anebo BonTrip Sessions. Bon Finix je čím dál aktivnější i na producentském poli. Skladby z jeho produkce již v minulosti našly podporu u známých DJs jako Tiesto, M.I.K.E., Wippenberg, Artento Divini nebo Andy Moor. Právě mu vychází nový remix spolu s Tripmainem pro známého holandského DJe a producenta Setrise.

MICHAEL C

Michael C patří mezi nejúspěšnější progressive house/trance DJs a producenty ve střední Evropě. Je rezidentním DJem nejposlouchanějšího pořadu o taneční muzice Dance eXXtravaganza na rádiu Evropa 2, jeho tracky pravidelně hrají například Ferry Corsten, Guiseppe Ottaviani, Sean Tyas a mnoho dalších. Kromě úspěchů na domácí scéně Michael vystupoval v Číně, Itálii, Bulharsku, Německu nebo Polsku. Oficiálně remixuje legendární kapelu Kosheen a vydává na světových labelech. Představil se na megaakcích Transmission, TranceFusion, Reflections s Arminem van Buurenem nebo po boku DJe Tiesta před 15 000 lidmi. Hrál na festivalech Pleasure Island, Creamfields, Mácháč, Summer of Love nebo zahraničních Summer City v Polsku, BeeFree na Slovensku a Summer Emotion v Itálii. 17. prosince 2012 vyšel jeho remix na legendárním labelu In Trance We Trust / Black Hole a skladbu zařadil Ferry Corsten i na svoji nejnovější kompilaci jako bonusový track!

SMIX

SmiX je čerstvou tváří na scéně, která zažívá velmi dobrý start a je přijímána mezi partypeople, kterým se líbí jeho melodické a energické sety, jež vždy strhnou a pobaví. Díky tomu si ho začíná všímat široké okolí a nyní hraje pravidelně po boku Bona Finixe na Kick da Night parties a také s tech-houseovým duem Lazy&Doctor. Z jeho setů čiší energie a melodie, to vše v duchu progressive/tech/housu. Kromě zaběhnutých akcí (nejen) v Praze (Kick da Night, Confusion, Prague Connection, Switch) je vidět a slyšet i na velkých akcích na Nymbursku. Zahrál si ve známých pražských klubech Prdel, Dejavú, Gox či Mecca. Od roku 1998 tvoří i vlastní hudbu. Aktuálně pracuje na svém novém progressive house soundu.

VIDEO:

Michael C DJ set @ Frisbee:

WEB

Bon Finix: www.bonfinix.com

Michael C: www.djmichaelc.com

SmiX: http://listn.to/Smix

FB Event: http://www.facebook.com/events/414272321991789

ROXY: http://roxy.cz/

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře