Zpět

Paulie Garand v hlavní roli na Freestyle Mondays už v pondělí!



V pondělí 10.září odstartuje v Chapeau Rouge zářijové vydání open mic jamu s doprovodem živé kapely: Freestyle Mondays. Tenhle mejdan se koná současně v NYC či francouzském Štrasburku a i v Praze se tak každý měsíc sejde u mikrofónu nemálo MCs, betaboxerů a zpěváků a mají možnost si zde zajamovat s živou kapelou, kterou střídají DJs.

Jinak tomu nebude ani v pondělí 10.9., až moderátoři MC Metoděj&Dozer odstartují večírek, live band Blues Guys zasedne za své nástroje a za majkem se rozjede jam s vyjímečnou atmosférou. Stejně jako každý měsíc se tu bude v rámci rapu střídat čeština, slovenština, angličtina i jiné jazyky a zapojit se můžeš i ty. Jediné co musíš udělat, je být zkrátka na místě! Tentokrát se podělíš o stage s hodně zajímavým hostem…

Důvodů proč Freestyle Mondays tentokrát nepromeškat, je více. Hlavním hostem je totiž Paulie Garand, neoddělitelná součást Ty Nikdy labelu nebo dnes již legendární kapely BPM. Paulie vydal v srpnu nové album V hlavní roli, kterému se dostaává skvělého přijetí kritiky i fans. Každopádně publiku na Freestyle Mondays naservíruje osvědčené hitovky i zbrusu nové pecky z nové desky. Na místě se můžete zásobit i Ty Nikdy oblečkama, neboť zde bude ke koupi i labelový merch.

I po skončení open mic jamu bude až do rána pokračovat mejdan s DJs a návštěvníky klubu roztancují DJs: Ghost, Trevis, Pret a Yofre. Hlavním partnerem akce je Queens.cz a Red Bull, který bude v celém klubu k dostání za speciální cenu.  Vstupenky si za zvýhodněnou cenu můžete zakoupit až do neděle na baru klubu Chapeau Rouge. Pozor!!! Kapacita klubu je omezena číslem dvě stě, předprodej jede víc než slibně, takže pokud nechcete na téhle události chybět, skočte si pro lupen nebo doražte v pondělí dříve než na hlavní hvězdu večera. Pokud nejste z Prahy nebo musíte třeba tvrdnout v práci, můžete vše sledovat se skvělým zvukem i obrazem na live streamu klubu na: http://www.chapeaurouge.cz/vysilame/. A poslední podstatná informace. Jam končí vždy kolem půlnoci a hlavní host bude vystupovat tak, abyste případně stihli poslední metro, takže žádný strach z pondělního mejdanu… Veškeré informace o Freestyle Mondays najdeš na:http://freestylemondays.cz/. Nezbývá než vás tedy srdečně na pondělí pozvat, nebudete litovat!

Videa k článku:

Sestřih z květnového Freestyle Mondays:

Paulie Garand:

Album Paulie Garand V hlavních rolí zdarma k poslechu:

http://tynikdy.bandcamp.com/album/v-hlavn-roli

Připravila: mia/ Chapeau Rouge

Poslední komentáře