Zpět

Paulie Garand z BPM v září opět zahraje v PrazePaulie Garand. Rapper a producent z Liberce a jeden z nejvýraznějších článků vydavatelství Ty Nikdy. Paulie si díky své aktivitě, trefným textům a osobitému přednesu dokázal získat zaslouženou pozornost i mimo rámec běžného hip hopového publika a to jak s projektem BPM, tak se svými sólo deskami Harant a V hlavní roli.

A právě k albu V hlavní roli se váže nadcházející turné. Paulie za necelý rok, co je deska V hlavní roli dostupná, objel řadu koncertů ať už sólo, nebo se svým domovským labelem. Deska během tohoto období dozrála a díky hitům jako jsou Pavučina lží nebo Retard se zapsala do paměti fanoušků.

Během chystaného tour doplní libereckého Haranta jeho kolegové - vokalista Jakub Děkan aka Děkys a producent Kenny Rough. Celou tour budou také doprovázet filmaři z BURG Production, kteří z nasbíraného materiálu připraví koncertní DVD.

Paulie Garand však kromě plánování turné neprožívá letní pracovní kolaps. Naopak – usilovně pracuje na nové desce, kterou mu kompletně odprodukuje zmíněný Kenny Rough. Na koncertech v rámci tour tak budou ke slyšení nové skladby včetně úvodního singlu Kotvim.

V Praze zahraje Paulie Garand už 28. září v klubu Chapeau Rouge.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/644549202223231

Datum: 28. září 2013;

Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;

Start: 21:00.

Další informace naleznete na:

http://www.chapeaurouge.cz

http://www.tynikdy.cz/

https://www.facebook.com/pauliegarand

Připravila: mia/ Chapeau Rouge

Poslední komentáře