Zpět

Po boku Stanton Warriors zahraje Dj CzechV rámci mejdanu se Stanton Warriors, který se uskuteční ve čtvrtek 14. května, vystoupí v pražském Lucerna Music Baru také Čechokanaďan DJ Czech. Těšte se na energický set plný breakbeatu ve všech jeho podobách.

DJ Czech (Michal Kubenk) se DJingu věnuje již od roku 1989, kdy rozjel svou první noc Soul Kitchen v kanadské snowboardové destinaci Whistler. Po čase pomáhal s budováním elektronické scény ve Vancouveru a mezi tamními fanoušky si díky svým schopnostem zajistil značnou popularitu. Následně jste ho mohli slyšet takřka po celém světě. Vystupoval s nespočtem zásadních jmen, namátkou jmenujme Daft Punk, The Prodigy, Shamen, Chemical Brothers, Snoop Dogg nebo De La Soul.

Czech ve svých setech kombinuje všemožné podoby breakbeatu, ale nebrání se ani stylům jako jsou NU-Funk, Ghetto Funk, to vše okořeněné o předělávky klasických hitovek. Vystoupení Stanton Warriors a DJe Czecha doplní matadoři českého breaku Kaplick & Saku.

Vstupenky v předprodeji pořídíte za 330 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 390 Kč.

Oficiální událost na Facebooku: http://bit.ly/StantonWarriors_Praha

Soundcloud DJ Czech: https://soundcloud.com/dj-czech
Facebook DJ Czech: https://www.facebook.com/pages/Dj-Czech/7184026254

Soundcloud Stanton Warriors: https://soundcloud.com/stantonwarriors

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=EO1Ck1zc1Vo 
https://www.youtube.com/watch?v=HdCVXe6qvB0 
https://www.youtube.com/watch?v=VzYLx095oz0 
https://www.youtube.com/watch?v=B44aEUawQM0 

Poslední komentáře