Zpět

Po Nickym Romerovi zavítá na MECCAZOO Hard Rock Sofa!Speciální rezidentní noc Mecca Klubu „MeccaZoo“, na jejíž první vydání zavítala holandská superstar Nicky Romero, bude mít v dubnu své pokračování. Na druhý díl této našlápnuté párty přijede duo „Hard Rock Sofa“!

 

 

Aftermovie z MeccaZoo s NICKYM ROMEREM

http://www.youtube.com/watch?v=p9fTcnPWqv8

 

Předprodej vstupenek již zahájen: http://tickets.mecca.cz/cs/a/106

Cena vstupenek: Regular 290 Kč a VIP 490 Kč

 

Speciálně pro tuto noc se klub Mecca promění ve skutečnou africkou džungli. Autentičnost prostředí podpoří místa protkaná dekoracemi z pralesů a zvukové projevy tamních predátorů. Chybět nebudou ani africké bubny v rytmu house music a sexy tanečnice ve zvířecích kostýmech.

 

HARD ROCK SOFA @ MeccaZoo v sobotu 20. dubna

 

Pojďte se s námi přenést z víru civilizovaného velkoměsta do opravdové divočiny. Holešovický klub Mecca a přírodní minerální voda Mattoni pro Vás připravili druhé pokračování jedinečné MeccaZOO párty.

 

Hard Rock Sofa „Chemistry“

 

Hvězdami večera budou DJové a producenti HARD ROCK SOFA! Populární ruské duo, které jste mohli vidět například na MAGNETIC festivalu, se již těší na své druhé Pražské vystoupení! Jsou nejenom výbornými DJs, ale také skvělými producenty a jejich hity jako "The Edge" a “Quasar” a určitě dostanou do varu!

 

Facebook událost:

https://www.facebook.com/events/128245934022166/

 Připravila: mia/ Mecca

Poslední komentáře