Zpět

Pořiďte si včas vstupenky na Pig Fest, výhry jsou lákavé!Chystáte se na Pig Fest? A už jste si pořídili vstupenku? Pokud ne, pak máte nejvyšší čas tak učinit. Včasný nákup totiž Pig Fest může odměnit jednou z výher za 13 000 Kč!

Zúčastnit se soutěže je přitom více než snadné. Není třeba hledat odpovědi na zapeklité otázky, ale stačí si prostě zakoupit v předprodeji vstupenku do 16.11. 2012. Vstupenky tak získáte za výhodnou cenu a navíc budou mezi těmi, které budou slosovány a vy se tak zúčastníte soutěže o velmi lákavé výhry. Posuďte sami! Vstupenky získáte na obvyklých předpovědích http://www.pigsproduction.net/pf20.

pigfest_20_soutěž

Výhry v soutěži:

Green home – bong a triko 

Pigs production - 2X dvoudenní lístek na festival

Storm - Storm  Radiation

Hotel Astory – dvoulůžovký pokoj na dva dny

Jägermeister – přenosná lednička

KartArena - 3x poukaz na dvě jízdy zdarma

Samson – ceny věnované pivovarem

 

Dvacátý díl Pig Festu pod názvem Pig Fest 20th Celebration se bude konat opět během dvou dnů, a to ve dnech 23. a 24. listopadu. První noc bude opět ve znamení lámaných beatů a druhý den zazní hutné techno rytmy. Festival se vrací do industriálního prostoru garáží pod mostem Milénia. Předprodej vstupenek začal 8.10. v síti Ticketportal a o pár dnů později také na dalších předprodejních místem v Plzni. Cena jednodenní vstupenky činí 250 Kč, na oba dny vás bude stát 300 Kč.

http://www.pigsproduction.net/pf20/

Poslední komentáře