Zpět

Pravý DJ's marathon zažijete posledního března v Cover Place40 dýdžejů během 16ti hodin na třech stagích v jednom unikátním klubu - to se hned tak nevidí! K tomu speciální Food bar, kde se můžete na celou akci posilnit, nekuřácká odpočinková místnost, několik barů a speciální VJ show. To vše vás čeká, pokud se vydáte na GTFCKD DJ's marathon v klubu Cover Place. Začíná se již v 16 hodin!

V roce 2012 by se dle očekávání celého světa měly dít hodně zajímavé věci. My jsme ale pro Vás na poslední den v březnu připravili další pokračování akcí GTFCKD, opět s podtitulem Djs Marathon a pro jistotu rovnou v atomovém krytu!

V sobotu 31.3.2012 se můžete těšit na další pokračování eventů GTFCKD (www.gtfckd.cz) . Po úspěšném Djs Marathonu, který se konal loni v září na holešovickém Výstavišti, jsme se rozhodli ho trochu rozšířit a udělat znovu.

Tentokrát se můžete těšit na tři nezávislá podia s plejádou více jak 40ti českých i zahraničních djs. A opět v hodinových setech. Celá akce bude trvat více jak 16 hodin. Akce startuje v 16:00 a poslední tóny zazní kolem 08:30 ráno, takže se těšte na nadupané ranní sety!

Na hlavní GTFCKD main stage se vystřídají hosté jako uznávaný dj a producent Tomas Haverlik ze sousedního Slovenska, Brian aka Kid Diesel, Michael C, Bon Finix s Tripmainem, Jakub Mildner s kolegou Pietrem, rezident těchto akcí dj Ketan, Kifli, Michael J, K.Sandra, slovenské sourozenecké duo Aniko Tomowitch a Tomin Tomovic, Revis s Pete Walkem a další skvělí hosté.

Dj Lucas Hulan, který bude na akci prezentovat svou NIGHTPHUNK stage zaručuje zábavu s hosty jako jsou např. Dj Schwa, Pat Heart (Fr), Subgate, mladičký Ezwell, Petr K, Vasquez, Face aka Myclick, Tokátko a mnoha hosty z Ruska a Běloruska.

Techno budou reprezentovat djs vystupující na TECHNO BEATY stage. Zde si organizátoři, této pravidelné akce v Pekelným baru, pozvali např. Clara Bailar, Pavel Krejdl, Callbee, Pavel Faktor, Lukasch, Chud a mnoho dalších.

Dlouho jsme hledali místo, kde bychom další pokračování DJs Marathonu udělali. Nakonec jsem se rozhodli pro párty ideálně upravený atomový kryt COVER PLACE (www.coverplace.cz) a jsme přesvědčeni o tom, že to nebylo špatné rozhodnutí. Místo je neuvěřitelně kouzelné a mystické.
Sáhněme si všichni na srdce a zeptejme se sami sebe, kdy (nebo jak často) se nám naskytne zažít pořádnou taneční párty v atomovém krytu pro 800 lidí? Cover Place se nachází necelých 300 metrů od metra „B“ Vysočanská směrem k Harfě. Vchod je přímo u chodníku vedle Hospodářské komory, nelze jej přehlédnout!!

Vstupné bylo stanoveno na 99,-CZK a vstupenky budou k zakoupení pouze na místě.

V prostoru atomového krytu budou pro Vás přichystány již zmíněné 3 hudební podia, šatna, speciální Food Bar, aby jste mohli doplnit energii chutnými a řádně kalorickými jídly, 3 bary, velké záchody, 3 únikové východy + jeden standardní vchod a východ, speciální projekce a videomaping na GTFCKD stagei v režii italského Vj Luper @ Kinocirkus, sexy hostesky prezentující výrobky našich partnerů, nekuřácká odpočinková Lounge room a mnoho dalšího.

GTFCKD DJS MARATHON

31.3.2012

ATOMOVÝ KRYT COVER PLACE – PRAHA VYSOČANY

16:00 – 08:30

VSTUP pouze na místě:  99,-CZK

VYSTUPUJÍ: Michael C, Tomas Haverlik (SK), Brian aka Kid Diesel, Bon Finix vs. Tripmain, Jakub Mildner vs. Pietro, Ketan, Kifli, Michael J, Gusman, Aniko Tomowitch (SK), Majkl Dj, Miss B., Revis, AK-47, K.Sandra, Tomin Tomovic (SK), Pete Walk, Alex Douche (RU), Schwa, Lucas Hulan, Pat Heart (FR), Alexey Kulemin (RU), Petr K, Vasquez, Ezwell, Carlos Squint, Max OM (Belarus), Subgate, Tokátko, Face aka Myclick, Chud, Calbee, Pavel Krejdl, Clara Bailar, DestroyER, Lucasch, Matimur, Pavel Faktor, Oersted, Šmuk a další ..

 

Připravila: mia/ GTFCKD

Poslední komentáře