Zpět

Pražský koncert Imagine Dragons je vyprodán! Předskokany budou čeští A Banquet!Pražská zastávka celosvětového turné americké indie-rockové kapely Imagine Dragons hlásí vyprodané SaSaZu. Podle informací od pořadatele zbývají již jen VIP vstupenky. Koncert v SaSaZu proběhne 24. dubna.

Jako předskokany si američtí draci vybrali úspěšnou českou kapelu A Banquet, která byla vyhlášena Objevem roku v anketě Žebřík a sbírá úspěchy na české i mezinárodní scéně. Mnoho kritiků kapelu označuje za jednu z nejpracovitějších a nejmezinárodnějších kapel v České republice. A Banquet označují svůj styl jako futu-roll, nebo chcete-li mix osmdesátkového synthpopu, devadesátkového altrocku, grunge a současné elektroniky.

Zeptali jsme se A Banquet, jak se na Imagine Dragons těší: "Máme fakt velkou radost, že si nás Imagine Dragons vybrali pro svůj pražský koncert! Bude to pro nás zatím největší klubový koncert, jaký jsme kdy hráli, a hrozně se na to těšíme," řekl nám Matěj “Mathieu” Káninský. Michael Vácha dodává: "Hudba Imagine Dragons má skvělý posmutnělý melodie a má to tah na branku. A co jsem viděl ze živáků na youtube tak mají i hodně zajímavou scénu a promakanou show.” A co si A Banquet myslí o názvu kapely Imagine Dragons, který je údajným anagramem, jehož původ je znám pouze členům kapely? "Název je odvozen od jména kapelní lékařky korejského původu - Dr. Maggie Sannoi!" smějí se.
 
Imagine Dragons se těší obrovské popularitě, po vydání alba Night Visions jejich sláva raketově stoupá – vyprodat koncerty na jejich turné je hračka, jejich skladby Radioactive a It’s Timeboří hitparády. Tvorba Imagine Dragons se také objevila v počítačové hře Assasin’s Creed III či traileru k další videohře – Defiance.


Hlavním mediálním partnerem této show je Rádio Evropa 2.

 
Facebook Event: http://on.fb.me/16RAiA8
Imagine Dragons – Radioactive:
Imagine Dragons – It’s Time:
A Banquet – Far Away:
A Banquet – Startovač na Videoklip: https://www.startovac.cz/projekty/novy-videoklip-a-banquet-na-singl-z-anglie/

Připravila: mia/ Fource Entertainment

Poslední komentáře