Zpět

Pražský Storm bude hostit techno klubovku FrequencyTuto sobotu rozhýbou základy pražského klubu Storm tvrdé techno beaty. Uskuteční se zde akce Frequency, s podtitulem „Underground techno edition“. Příjemným bonusem pro návštěvníky je vstup zdarma a to po celou dobu akce. Headlinerem večera je společný projekt dobře známého Pavla Krejdla a Detrika, pod názvem Underground Children.

DJ Pavel Krejdl je téměř synonymem pro prvopočátky taneční klubové scény u nás. Stál u zrodu prvních větších akcí v tuzemsku a právem je považován za technolegendu, protože je zároveň jedním ze služebně nejstarších techno DJs v ČR.

V současné době vystupuje pod projektem Underground Children společně s Detrikem. V sobotu se můžete dále těšit na residenta FREQUENCY, jednoho ze zakladatelů projektu CODE, DJe CallBoye. Svou propracovanou live performance představí producent a DJ - Precise Deviant.

Z Methan city aka Ostravy do Stormu poprvé zavítají No-On, jehož produkce se často umisťuje na příčkách BeatPortu a jeho DJ vystoupení se stávají na moravských akcích v poslední době legendárními. Z Ostravy dále dorazí jeho kolega Marco Biary, rovněž jedna z velmi důležitých postav moravského techna posledních let! Akce Frequency je opravdu dobrou volbou na sobotní večer a pokud jste ještě nikdy nenavštívili Storm Club a chystáte se teď poprvé, těšte se také na špičkové ozvučení Funktion-One, velmi dobré tankové pivo a hezký, čistý prostor nového klubu.

Souhrn účinkujících:  UNDERGROUND CHILDREN (Pavel Krejdl vs. Detrik), CallBoy (Code), Precise Deviant live, No-On, Marco Biary

Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz

Facebook fanpage klubu: www.facebook.com/stormclubprague

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/743113232387824/

Připravila: mia/ Storm

Poslední komentáře