Zpět

Progresivní formace My Name Is Ann! předvede v Experimentálním prostoru NoD premiéru nového turnéExperimentální prostor NoD uvede 4. června premiéru turné SHELTER synthpopové formace My Name Is Ann! spojenou se křtem nového alba Shelter Remixes.

Turné budete mít možnost vidět nejen v Čechách, ale My Name Is Ann se ho chystá předvést i v USA, kde ji na začátku září čeká deset koncertů a natáčení videoklipu. Album Shelter Remixes vychází v květnu letošního roku a objeví se na něm jména jako slovenští producenti Ink Midget, Pjoni, berlínský Magnum 38 nebo The Party System z Los Angeles. Vstupenky budou v prodeji na místě před koncertem za 120 Kč.

Hedonistický terorismus, dívčí guerilla krotící zvlčilé synťáky, bzučící basy na lopatách, nintendo v kapse, saxofon na šňůře a přiznaný pop – tak se My Name Is Ann charakterizuje. Audiovizuální projekt hudebnice, performerky a publicistky KnofLenky naživo doprovází Šárka Kobzová a bubeník Filip Tománek. Ve spolupráci s tanečníky z UCLA a pražskou partou Lunchmeat představí My Name Is Ann energickou show, ve které tanec, hudba, vizuál a nová média splývají v jedno. Součástí večera budou i vystoupení Djs MGLN a Claviq.

Vstupenky v ceně 120 Kč na koncert budou v prodeji v den konání koncertu od 16:00 na pokladně v NoD.

Připravila: mia

Poslední komentáře