Zpět

PSH a Monkey Business vyjíždějí na turné!PSH a Monkey Business na jednom pódiu? Ano, to můžeš zažít, pokud vyrazíš na některou ze zastávek společného turné těchto dvou super kapel!


Jedna z letošních zásadních událostí na hudební scéně startuje již tento čtvrtek 1.3.svým prvním eventem. Prolnutí dvou slavných kapel, tedy Monkey Business a PSH, bude publiku poprvé představeno v bratislavském klubu Atelier Babylon. Jedná se o dvouhodinovou koncertní show, při které zazní tradiční materiál Monkey Business i nový, společně nastudovaný hodinový program, vycházející z největších hitů PSH. Silnější spojení živé kapely a rapperů se na české scéně ještě neuskutečnilo a tato desetizastávková tour je v současné době jediná šance, jak tento projekt spatřit na vlastní oči.


518: "Ze společných zkoušek jsem naprosto nadšenej, věc šlape jak stroj. Jestli někdy někoho naše muzika zajímala a počítal se mezi fanoušky naší kapely, měl by na jeden z koncertů v rámci tour dorazit. Pro nás je to určitě jeden z důležitých bodů v historii PSH a pro všechny se jedná o skvělej zážitek. "

Matěj Ruppert: "Tak už je to tady, po měsíci intenzivních příprav konečně vyrážíme. Naší první zastávkou je Bratislava, mé milované město se skvělejma lidma, na který se moc těšim. Taky se těšim až to rozpálíme s kapelou a klukama. Jen tak mimochodem, kapela šlape jak atomový hodiny a raperům to sype. Tak se na vás moc těším, budeme řádit!!!"

Zastávky turné:


1. 3. Bratislava – Atelier Babylon

10. 3 Jablonec n. Nisou – Eurocentrum

16. 3. Praha – MeetFactory

17. 3. Hradec Králové – KD Střelnice

22. 3. Příbram – Kulturní Dům

3. 4. Ostrava – CoolTour

4. 4. Olomouc – U-klub

5. 4. Brno – Fléda
2

6. 4. České Budějovice – Gerbera

5. 5. Plzeň – Buena Vista

 

Biggboss/Mia

Poslední komentáře