Zpět

PSH a Monkey Business vyráží do Českých Budějovic!Další šanci na shlédnutí společného koncertu PSH a Monkey Business mají České Budějovice!

 

Myslíme, že už není třeba zdůrazňovat, jaký rozruch na hudební scéně způsobilo společné turné PSH a Monkey Business. Tyto kapely spolu vytvořili koherentní uskupení, které dostává návštěvníky koncertů do kolen. Nejinak tomu bylo na pražském koncertě v MeetFactory: "Dvouhodinová show ukázala, že nezáleží na tom, jakému stylu se kapely věnují. Pokud existují tak zdatní hudebníci a showmani jako Monkey Business a PSH, dokážou své odlišné cesty bez problémů sjednotit a navrch vyprodat klub,"  (koule.cz, 17. 3. 2012), a nebo v jabloneckém Eurocentru: "Společné vystoupení funkové kapely kolem Matěje Rupperta a Tonyi Graves a hiphopových Penerů strýčka Homeboye fungovalo skvěle, "počítačové" hudbě raperů vdechlo nový život. Tohle turné může být nejlepším letošním počinem. " (MF DNES, 13. 3. 2012). Celá banda se před Velikonocemi přesunula na Moravu, kde ve vyprodaném olomouckém U-Klubu a našlapané brněnské Flédě se přesvědčila o tom, že tato speciálně sestavená show funguje na fanoušky i ve východní části České Republiky.

Nyní přichází řada na jihočechy, kteří mají jedinou šanci shlédnout tento výjímečný koncert jako jediný v jejich kraji. Turné se nezadržitelně blíží ke konci, nepropásněte svoji šanci zažít hudební událost roku na vlastní kůži.

26. 4. 2012, České Budějovice, Klub Gerbera, 20:00

Penerský dezert – Jablonec nad Nisou

Můj Rap Můj Svět – Praha


Připravila: mia/ Bigboss

Poslední komentáře