Zpět

PUMA Social Club Store se proměnil v návrhářské studioKaždý, kdo dorazil ve čtvrtek 18. října do PUMA Social Club Storu, si mohl na jeden večer vyzkoušet, jaké to je, být módním návrhářem. Designovaly se hlavně mikiny, ale i módní doplňky. Několik prvních návrhů se přímo na místě dokonce ušilo a jejich autoři v nich mohli odejít domů.

PUMA Social Club Store se proměnil v návrhářskou a šicí dílnu, kde bylo vše dovoleno. Originální prostor v centru Prahy ovládla inspirativní atmosféra, DJovy beaty a uvolněná zábava. Navrhovalo se, šilo, hrály hry, tančilo, povídalo a dělala spousta dalších věcí, které k takovému kreativnímu večírku patří. „Na Creative Factory jsme pozvali naše PUMA „clubbery“, kteří mají rádi originální módu a ještě radši něco sami vytváří. Na téhle party měli příležitost realizovat svoje skvělé nápady a rovnou si odnést vlastní mikinu nebo módní doplněk ve formě brože či kravaty, které nemá nikdo jiný na světě,“ řekla k akci marketingová manažerka Pumy Lucie Slavíková.

Na Creative Factory v PUMA Social Club Storu nechyběla ani řada známých tváří. Mikiny si navrhovali designér Maxim Velčovský, zpěvačka Charlie One, frontman kapely 100°C Jakub Johánek, hudební producent Brooklyn a režisérské duo SKUTR. Právě Martin Kukučka, který zrežíroval například představení Lidoskop, v nové mikině rovnou odešel. „Když jsem koukal na to množství barevných látek, které jsme měli k dispozici, najednou jsem nevěděl, jak to dát všechno dohromady. Už jsem si začal navrhovat klasickou mikinu s černým základem, ale naštěstí si mě všimla módní návrhářka, která tam tomu celému velela – prý budu ve fialově-zelené kombinaci strašně cool. Poslechl jsem ji a dopadlo to skvěle. On byl ale skvělý úplně celý večírek!,“ komentoval akci Kukučka.

Vybírala i dýdžejka Ladida

Více na www.pumasocialstore.cz, www.facebook.com/kdonespinezaspi

Připravila: mia/ PUMA

 

Poslední komentáře