Zpět

Radio Wave Stimul Festival přiveze Elektro Guzzi do Plzně!Elektro Guzzi

Vídeňská kapela Elektro Guzzi se na scéně pohybuje už deset let a za tu dobu proslula především unikátním živými vystoupeními. Svoje intenzivní sety, kterými odkazují na techno nebo elektro, totiž Elektro Guzzi hrají v nástrojovém obsazení klasické rockové kapely. Můžete tedy zapomenout na DJs za laptopem nebo mixážními pulty - Elektro Guzzi tvoří energii nejenom zvukem, ale i divokou pódiovou prezentací.

https://www.youtube.com/watch?v=iWviLy1BiCs

 

WWW + Pavel Fajt

Avantgardního bubeníka Pavla Fajta známe především jako součást tzv. brněnské alternativy, v rámci které hrál třeba s Václavem Koubkem nebo Ivou Bittovou a navždy se zapsal do historie české alternativní hudby jako člen kultovní formace Dunaj. WWW už zase skoro dvě dekády patří k předním kapelám českého hip hopu a nikdo už jim neodpáře postavení pionýrů žánrů v České republice. Tvůrčí spojení Pavla Fajta a WWW může být na první pohled možná trochu překvapivé, o to kreativnější ale ve výsledku je. Spolupráce WWW a Pavla Fajta prý nemá být ojedinělá, můžeme se tedy jenom těšit, co všechno ještě tohle spojení české hudbě přinese.

https://www.youtube.com/watch?v=URBb3dh5m3I

 

Floex

Hudebník, producent a klarinetista Tomáš Dvořák, který vystupuje pod jménem Floex, patří už skoro patnáct let k předním postavám české elektronické scény. Svoji kariéru otevřel výraznou deskou Pocustone, na které v roce 2001 organickým způsobem provázal elektronickou produkci s akustickým zvukem klarinetu. Floex se po úspěchu přelomové desky načas odmlčel, jeho návrat byl ale o to výraznější: spolupráci se studem Amanita Design přetavil v oceňované soundtracky k počítačovým hrám Samorost nebo Machinarium. Zatím poslední výrazný zářez do české scény měl podobu alba Zorya, kterou navázal na oceňovaný Pocustone a dokázal, že stále patří k nejrelevantnějším českým producentům současnosti. V programu festivalu Floex představí svůj živelný DJ set.

Vstupenky v předprodeji jen za pouhých 99 Kč.

Objednávejte na smsticket.cz http://www.smsticket.cz/vstupenky/3773-radio-wave-stimul-festival-elektro-guzzi-www-pavel-fajt-floex-dj-set.aspx?hc_location=ufi

nebo plzenskavstupenka.cz

http://plzenskavstupenka.cz/cz/component/ticketseller/title/9062-radio-wave-stimul-festival

 

Na místě 199 Kč.

 

Festival se uskuteční v unikátním prostoru DEPO2015, který prezentuje to nejlepší z české i světové kultury od designu po živé umění, ale zejména je prostorem určeným k aktivní tvorbě v oblasti kreativních průmyslů. Designéři, profesionálové z oblasti reklamy, filmu i kulturních průmyslů mají možnost se v DEPO2015 dále vzdělávat a rozjíždět svůj business, navazovat nové kontakty, pronajmout si kancelář nebo ateliér, to vše v inspirativním prostředí se zajímavým programem.

 

 

www.wave.cz

www.stimul-festival.cz

www.plzen2015.cz

www.depo2015.cz

Poslední komentáře