Zpět

Relaunch party PUMA Social Club Storu - to chcešV samotném centru Prahy je už skoro rok parádní prostor, ve kterém se dají nakupovat stylová trička a tenisky, jen tak sedět s kámošema u kávy, poslouchat příjemnou hudbu a jednou za čas se taky večer bavit tak, jako nikde jinde ve městě.


Kdo už v PUMA Social Club Storu byl, ví moc dobře, o čem je řeč. Možná jste tam v rámci kreativních workshopů navrhovali mikiny, možná zdobili cupcaky, možná absolvovali setkání DJů anebo jste tam prostě jen dávali drink a vrtěli bůčky a navazovali nová přátelství.

No a odteď bude všechno jinak, PUMA Social Club Store už nikdy nebude jako dřív... To všechno totiž bude ještě dál a ještě víc! Nový design, nová kolekce, nové sezení a nové dobroty. Tahle nová kapitola startuje ve středu a vy můžete být u toho. Být mezi prvními, kdo ochutná snacky, kávu a drinky z bistra La Botegga per PUMA, být mezi prvními, kdo si vyzkouší stylové vychytávky z londýnské PUMA kolekce, být první, kdo... No prostě přijďte 10. dubna na veselý mejdan, kde bude spousta zajímavých lidí, hodně dobrého jídla a pití a skvělá muzika od DJů Ivana MpTrojana (Jirka Burian) a Groovyluvaha (Radek Honc).

FB událost: http://www.facebook.com/events/325583800878319/

Připravila: mia/ Concept One


Poslední komentáře