Zpět

ROXY a NoD představují další špičková jména pro BE 22ROXY ve spojení s Experimentálním prostorem NoD ohlašují další zahraniční a domácí jména pro narozeninovou oslavu BE 22. Program v ROXY doplňují Feed Me (UK), Joris Voorn (NL), v novém termínu Maceo Plex (USA/ESP) a celý seznam domácích kapel a projektů na středeční koncertní den zdarma.  V NoDu se blýsknou Ken Mai (JPN) a Do-Theatre (RU/GER).

 
Stejně jako každý rok se soustředí pozornost k pondělnímu slavnostnímu zahájení a tento rok padla volba na britského hudebního chameleóna, bořiče hudebních škatulek Jon Googha, známého pod jménem Feed Me nebo také dříve Spor. Slavnostní zahájení 20. října odstartuje přímo na parketu Jana Vrána s tanečně-světelnou show s prvky akrobacie. Třetí "český" den narozenin ovládnou domácí kapely a projekty WWW, Manon Meurt, Kalle, PZH, Wild Tides, Peter Pan Complex, Lukas Landa, blacksheepboy a seznam není zdaleka kompletní. Středeční koncerty budou probíhat netradičně na šesti pódiích, které společně nabídnou prostory ROXY a NoD. Stejně jako každý rok, bude středeční program zdarma.
 
V rámci ohlášení novinek došlo i ke změnám sobotního programu. Vystoupení světového top producenta a dje Maceo Plexe bylo přesunuto na pátek 24. října a ze zdravotních důvodů bohužel nepřijede britský dj Scuba (detailní info naleznete zde). V sobotu 25. října s námi oslaví narozeniny holandský dj a producent Joris Voorn.  Tyto novinky doplňují dříve potvrzený úterní koncert amerických Liars a během září bude narozeninový program vyšperkován dalšími zahraničními a českými umělci.

Program v NoDu odstartuje vernisáž výstavy o prolínání výtvarného umění a filmu Film - obraz. Obraz - film. Prostor nad křižovatkou ulic Dlouhá a Rybná ozdobí nově plastika Veroniky Bromové. Skvělou podívanou slibuje také pondělní vystoupení japonského tanečníka butó Kena Maie, který na BE22 představí svůj nový sólový projekt o mystice života, smrti a lásky Dhyana / Meditation
 
Čtvrteční a páteční večer pak budou patřit jednomu z nejvýznamnějších ruských souborů fyzického a tanečního divadla Do-Theatre se surrealistickým představením Gofmaniana. Dust of Dreams. Také fanoušci divadla a výtvarného umění se mohou těšit na další špičková jména, která budou ohlášena v průběhu září.
 
BE 22 @ ROXY/NoD
22nd Anniversary of ROXY
20.-27.10.2014
 
Předprodeje/Presale:
- v kavárně NoD za zvýhodněnou cenu/in Cafe NoD for the lowest price
- online přes Goout, Ticketportal a Ticketpro

Audio:
Feed Me - Love Is All I Got: https://www.youtube.com/watch?v=hicCHaC_z5I
 
Video:
Maceo Plex - Conjure Superstar: https://www.youtube.com/watch?v=Vfy-U7eoR-0
Joris Voorn - Space, Ibiza 2013: https://www.youtube.com/watch?v=bMjK0A6nyaQ
Do-Theatre - Gofmaniana. Dust of dreams: http://youtu.be/exK79mQixfo
 
Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře