Zpět

ROXY a NoD představují první narozeninová jména pro BE 22ROXY ve spojení s Experimentálním prostorem NoD letos pokračují v tradici říjnových narozeninových oslav klubu. Program 22. narozenin představí zahraniční i domácí koncerty, parties, divadelní představení, výstavy a performance.


Prvními potvrzenými umělci v ROXY jsou američtí Liars, americko-španělský dj Maceo Plex, britský dj Scuba. NoD uvede mimo jiné i performerku Janu Vránu a inscenaci Peklo tvůrců Prachař, Trmíková, Nebeský a 420PEOPLE. Jména dalších potvrzených umělců budou ohlašována během léta.
 
Mezi první vlaštovky programu v ROXY patří newyorská kapela Liars, která umně balancuje mezi elektronikou, noise rockem a punkem. V úterý 21.října představí Liars svou říznou show českému publiku úplně poprvé. Jak je tradicí, sobotní program bude patřit špičkové elektronice a pozici headlinera převzal uznávaný dj a současný světový top producent Maceo Plex. Sekundovat mu bude britský producent Paul Rose aka Scuba, který je spojený především s berlínským klubem Berghain.
 
Hudební program v NoD zastupují se svou směsí swingu a hip-hopu čeští Voilà! Kromě koncertů obsadí zákoutí ROXY/NoD také množství site-specific happeningů a performance. Zahájením festivalu provede tanečnice a performerka Jana Vrána. Milovníci výtvarného umění se budou moci setkat s díly Kateřiny Vincourové či Ondřeje Brodyho a program BE 22 zakončí první repríza inscenace z dílny Davida Prachaře, Lucie Trmíkové, Jana Nebeského, 420PEOPLE a NoD Peklo inspirovaná dílem Dante Alighieriho.
 
"Snažíme se pro fanoušky ROXY a NoD tento rok připravit program, který bude reprezentovat nejen legendární a oblíbené umělce, ale hlavně neotřelá a u nás ještě neviděná jména. Taková je podle nás role ROXY a NoD. Jsme si jisti, že to fanoušci ocení." vysvětluje první ohlášení dramaturgyně ROXY Lenka Senová.
 
EN
ROXY and the Experimental space NoD continue the tradition of October birthday celebrations. The program of their 22nd birthday will present foreign and domestic concerts, parties, exhibitions, theater and performances. The first artists to be announced for ROXY are American-Spanish dj Maceo Plex, British dj Scuba and American noise/electronic band Liars. NoD will among others present Czech performer and dancer Jana Vrána and the act Peklo of authors Prachař, Trmíková, Nebeský and 420PEOPLE. More artists are to be confirmed soon.

Předprodeje/Presale: Předprodeje budou spuštěny ve čtvrtek 3.7. / Presale will start on 3rd July.
- NoD za zvýhodněnou cenu/for favoured price
- online přes Goout, Ticketportal a Ticketpro

Audio:
Liars - Mess On A Mission - 
Voila! - Flip-Flops -
Video:
Maceo Plex at Bolier Room -
Scuba b2b George Fitgerald at London -
 

Připravila:mia/ Roxy

Poslední komentáře