Zpět

Roztančení Space Junkie se po deseti letech vrací jako lídřiProducenti a muzikanti Honza Horáček a Aleš Zenkl (známí třeba z doprovodné kapely Miroslava Žbirky) po deseti letech oprášili svůj elektro-taneční projekt Space Junkie.

 

„O návratu jsme už nějakou dobu přemýšleli a zkraje léta jsme se do toho pustili. Máme spoustu nových songů, nový klip, nové koncertní pojetí a hlavně obrovskou chuť vrátit se k taneční klubový muzice,“ říkají Space Junkie. Co nejdřív by chtěli začít regulérně koncertovat, v lednu dokončit další písničky a možná i album. „Nechceme ho uspěchat, dáme si záležet a vydáme ho kromě elektronické podoby i na vinylu,“ dodává kapela.

Klip ke comebackovému singlu se natáčel během jedné zářijové noci v barrandovských ateliérech a byl hotov nečekaně rychle. Celé natáčení zabralo necelé tři hodiny.

Zahajovací koncert s novým programem a křtem klipu se chystá na 4. listopadu do pražského klubu La Loca. Jako hosty si na tento zahajovací koncert pozvali Defa (Prago Union), Tommyho Angela (Goodfellas) a Marthu.

Poslední komentáře