Zpět

S Davidem Guettou vystoupí Arno Cost!Prvním potvrzeným zahraničním DJem, který vystoupí 16. prosince po boku Davida Guetty v Brně, je ARNO COST! O kvalitách tohoto francouzského DJe a producenta jsme se mohli přesvědčit už několikrát i v domácích klubech. A není náhoda, že David Guetta si ho sám vybral jako support, který vystoupí přímo před jeho vlastní show. Arno Cost patří v současné době k hrstce výjimečných talentů na francouzské housové scéně. Další DJs, kteří vystoupí v rámci desetihodinové „halovky“, budou organizátorem akce oznámeni již brzy.

Arno Cost se s Davidem Guettou profesně potkává poslední dobou stále častěji. Vše začalo už v roce 2009 oficiálním remixem When Love Takes Over, o který ho David Guetta požádal.

Ještě dříve před rokem 2006, kdy začala jeho úspěšná kariéra, se zviditelnil se singlem Let U Go, na kterém spolupracoval také Norman Doray a Pierre de la Touche. Velký úspěch zaznamenal jeho první velký hit Magenta a singl Apocalypse (spolupráce s Norman Doray). Následovaly oficiální remixy, které si vyžádali např. Laidback Luke nebo Zoo Brazil. V roce 2008 přinesla spolupráce s Johnem Dahlbackem dva výborné singly Souvenir a Golden Walls. Většinu jeho tvorby můžete nalézt pod jeho vlastním labelem Active.

Vstupenky na brněnskou show jsou v prodeji od 27. 9. 2011 v síti Ticketpro. Kromě základního vstupného můžete od 1. 11. 2011 zakoupit také kategorie VIP (speciální terasa) a GOLD ALL INCLUSIVE vstup, který zahrnuje neomezenou konzumaci alko/nealko nápojů na GOLD terase.

Poslední komentáře