Zpět

Scuba a Boddika už dnes v ROXY - Důvody djs proč to neminoutUž dnes si vychutnáme Berlin vs. London sound. Přijíždí resident klubu Berghain Scuba a podpoří ho parťák Joye Orbisona a mistr temnější strany beatu Boddika. Djs dMIT.RY, Vidras a Fatty M nám sdělil pár důvodů, proč byste si páteční absenci v ROXY ještě dlouho vyčítali. 

 

Vidras

  1. Nemusíš být deep-down znalec elektronický hudby, abys věděl, že jak Scuba tak i Boddika vždy byly key-figures UK zvuku. Hotflush, Nonplus, Instra:mental, Sub:stance…
  2. Oba dva byli vždy tak trochu nad tím vším, o krok napřed, producenti s velkým P. Když byly UK kluby dominovány dnb pleskanicí, Boddika v rámci Instra:mental skládal top-grade autonomic; když dubstep chytal brostep manýry, Scuba v Berghainu vzdělával kontinentální Evropu o tom co je real.
  3. Na supportu je mimo jiné fajn kluk Vidras.

Oblíbený track: https://www.youtube.com/watch?v=b_iYB0RaYhg

Fatty M

  1. Ke Scubovi jsem se dostal kolem roku 2011, kdy mne jeden z mých nej přátel a studio partner dj Matoa řekl "Checkuj tohodle typa, dvakrát jsem s ním hrál na nakejch dubstep mejdanech a teď dělá rovný beats. Jelikož jsem dubstep nejel, tak jsem nevěděl, co je za modlu v tomhle žánru. Ale poslechl jsem tracky  jako Lights Out a prostě mne to chňaplo. Jinak jeho Label Hotflush zrovna teď  fakt maká a tracky jako Recondite - Caldera, DRGN2 je pro mne zvuk, kterej teď  hraju a fakt mne baví. Poslechněte jeho set z BPM festivalu v Mexiku teď v lednu a pochopíte, že TECHNO není jen Brno na 140  BPM. Pro mne to je právej DUB jak má bejt!
  2. Producent, který má fakt odpich. Je to perverzni laskomina. Originalni zvuk a osobitost! Best tracky od něj: Mercy a Fate, ktery delal s Joy Orbisnem-- likvidace vrchol konecna.

Set: www.mixcloud.com/corenewsuploads/scuba-live-at-the-bpm-festival-mexico-2015-01-16/

dMIT.RY

  1. Ti, kteří si Boddiku nechali ujít před pár lety na Shotgun festivalu, kde zahrál parádní set, to teď můžou napravit. Od té doby jeho jméno ještě o kousek výš. Čeká nás spousta exkluzivního nevydaného materiálu, ať už jeho nebo cizí promáče, který už možná nikdy neuslyšíte.
  2. I Scubu jsem měl možnost vidět před pár roky v bratislavském Nu Spritu. Tenkrát to bylo ještě v mezidobí, kdy opouštěl vody dubstepu, ale jeho tech/house zvuk jim byl stále ještě dost nasáklý. Uplynulo pár let a já jsem zvědavej, co předvede tentokrát.
  3. Hlavně by si to neměl nechat ujít nikdo, kdo není zaseklý na 20let starém kolotoči a zajímá ho, jak se klubová taneční hudba na pomezí house, techna a bass music postupem času mění. A zrovna tito dva pánové májí s těmito mutacemi hodně společného.

Oblíbený track: https://www.youtube.com/watch?v=bKkFWRjr1QE

FB Event: http://bit.ly/SCUBAROXY

Scuba (UK), Boddika (UK) @ ROXY
13. 2. - Start 22:00
Line up:

22:00 – 00:30 dMIT.RY
00:30 –  02:00 Boddika
02:00 – 03:30 Scuba

03:30 – 04:45 Vidras
04:45 - 06:00 Fatty M

Předprodej/Presale: 250 czk + popl./fee https://goout.cz/cs/listky/scuba+boddika/iuc/
Na místě/At Doors 300 czk
3D Visuals by KinocirKus

http://roxy.cz/

 

Poslední komentáře