Zpět

Slavnostní otevření nové žižkovské zahrádky pod Vítkovem!Skvělá zpráva nejen pro Žižkovské! Nedávno otevřený pražský hudební klub Storm tento víkend slavnostně otevírá letní venkovní zahrádku. Rozměrná, dřevem a květinami zdobená zahrádka s obsluhou bude pro veřejnost otevřena každý den a to i v nepříznivém počasí, jelikož je z velké části zastřešená.

Sortiment venkovní zahrádky bude lákat na všechny možné pochutiny a občerstvení, od lahodného piva Heineken, přes mléčný shake, domácí limonády a osvěžující koktejly. Pro hladové bude vždy připraveno spousta masových i vegetariánských dobrot na grilu. Zahrádka otevírá tento pátek!

Oslava zahájení provozu nové zahrádky u cyklostezky pod Vítkovem začne v pátek 6. června od 15:00. Bude se čepovat pivo zdarma, a to pro všechny uživatele mobilní aplikace klubu Storm, kterou bezplatně stáhnete z webových stránek www.stormclub.cz. V okolí klubu budou také rozdávat hostesky klubu vouchery na pivo zdarma. V sobotu 7. června bude oslava pokračovat již od 11:00 dopoledne, kdy již bude po celém areálu klubu Storm vonět grilované prasátko, které se poté kolem 14:00 bude podávat zdarma a to všem, kdo si na zahrádce zakoupí libovolný nápoj.

Nová žižkovská zahrádka klubu Storm je celá postavená z masivního dřeva a působí velmi příjemným dojmem. Návštěvníci se nemusí bát ani případného deště, je totiž kompletně zastřešená. Otevřeno bude každý den od 11:00, takže si budete moci vychutnat grilované speciality od místního žižkovského řezníka, jako marinovanou krkovičku, klobásky nebo šťavnatý kuřecí steak, i v době obědů. Pro vegetariány budou připraveny sýry a zelenina.

Co by to bylo za zahrádku bez vychlazeného studeného moku! Na výběr bude několik druhů piva, včetně pšeničného, nefiltrovaného Mušketýra, Heinekena a různých speciálů. Bohatý výběr tvrdého alkoholu bude také samozřejmostí, po dobrém jídle si budete moci vychutnat senzační rumy Zacapa 23y nebo Legendario Elixir, a to za skvělé ceny!  Ty budou celkově velice příjemně nastavené, půllitr krušovické desítky zakoupíte již za 29kč, malinovku a další limonády za 9kč/dcl, fresh juice za 40kč, domácí ledový čaj a různé druhy milk shake za 45kč a osvěžit se budete moci třeba Mojitem za 75kč!

O zábavu a příjemný hudební podkres celé otevírací akce se budou starat DJs. Program zahrádky končí ve 22:00, ale zároveň začne program hudebního klubu Storm, jen o pár kroků vedle. Víkendový program klubu bude začínat electro swingovou party, kde zahrají např. Max W, James Wing nebo Marrionette,  a jako vyvrcholení celé akce bude sobotní drumandbassová party. Vstup na obě akce jsou také zdarma!

Věříme, že otevření této zahrádky přispěje ke kulturnímu rozvoji třetí městské části a že na ní budou trávit příjemné chvíle nejen Žižkovští!


Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz

Facebook page klubu: www.facebook.com/stormclubprague

Připřavila: mia/ Storm

 

Poslední komentáře