Zpět

SMS TICKET – revoluce v předprodeji vstupenekVíte, že třeba na Flédu si můžete zakoupit vstupenky pomocí SMS zprávy? A že tak můžete získat třeba i bonus v podobě nevydané nahrávky kapely?

 

V červenci letošního roku došlo ke strategickému propojení společností  SMS TICKET, s. r. o., a BANDZONE, s. r. o. Smyslem tohoto spojení bylo vytvořit silný subjekt, jehož vizí je vybudovat nejmodernější a nejlepší předprodejní systém v ČR, který bude výhodnější jak pro pořadatele kulturních a společenských akcí, tak i pro samotné návštěvníky.

Systém SMS TICKET nabízí pořadatelům akcí hned několik konkrétních finančních a marketingových výhod. Jedná se zejména o vyšší výnos z každé prodané vstupenky, dokonalé online přehledy prodejů, možnost rychlého odbavování návštěvníků pomocí mobilní aplikace a moderní nástroje pro komunikaci pořadatelů s návštěvníky.

Samotný předprodej vstupenek lze zahájit online během několika minut, a to pouhým založením akce na nejnavštěvovanějším hudebním webu v ČR – Bandzone.cz – a následnou aktivací předprodeje.

SMS TICKET myslí samozřejmě i na návštěvníky akcí, kteří mohou nyní zakoupit vstupenky nejjednodušším možným způsobem – pouhým odesláním SMS. Po uskutečnění SMS platby získají v mnoha případech i exkluzivní bonusový obsah (např. nevydanou skladbu vystupující kapely) do svého mobilního telefonu.

„V brněnském klubu Fléda se stáváme výhradním online prodejcem vstupenek na veškeré akce, což je pro nás skvělý důkaz, že je SMS TICKET dobrá služba. BANDZONE nám do klubové scény otevírá další cestu, protože ji mapují již sedm let,“ doplňuje jeden ze zakladatelů SMS TICKET, s. r. o., Oldřich Brzobohatý.

Podrobné informace naleznete na webu http://www.smsticket.cz/

Připravila: mia/ SMS ticket

Poslední komentáře