Zpět

Sobotní Flow s úspěšným českým projektem Chief!MamaUž tuto sobotu budeme mít výjimečnou příležitost vidět naživo progresivní český elektronický projekt známého producenta Elekrabela a zpěvačky Mother@work -  Chief!Mama. V ROXY nám představí svou novou desku Lozen. Se svým live „Retrospective“ setem se přidá i Roman Rai a line up doplní rezident Fatty M.  

 

 
Elektrabel se může spokojeně ohlédnout za plodným dvanáctiletým obdobím, které přineslo kýžené ovoce pro labely z Itálie, Španělska, Švédska a v neposlední řadě USA. Díky tamní značce AXIS se zvedl zájem o jeho live vystoupení, který vyvrcholil vystoupením v Tokiu společně se se samotným Jeffem Millsem. S Mother@work se potkali na Moravě a může za to vyhlášená brněnská akce NEW NEW!, kde se spolu v roce 2007 představili historicky poprvé. Nadšené ohlasy publika daly tušit, že toto spojení sil má jednoduše smysl. Následovala další úspěšná vystoupení, především na festivale Summer Of Love, Shotgun a klubovce Bass Trap.

V roce 2008 se však cesty obou náhle rozdělují a vokalistka s charismatickým hlasem se stěhuje do Nizozemí. Naštěstí pro posluchače a fanoušky taneční muziky ne nadlouho a pod novým názvem Chief!Mama zanechávají v již prošlapané cestě daleko hlubší otisky.

Debutovým albem Lozen si oba plní své sny a konečně zhmotňují materiál, který postupně a detailně pilovali v prostředí klubů. A proč vlastně “Lozen“? Je to jednoduché. Za všechno mohou Apačové! Lozen byla sestrou Victoria, zkušená válečnice a věštkyně - silná jako muž, velmi statečná a vynikající ve strategii a přímočarosti. Nečekejte proto nekonečné loopy, ale jednoduše písničky, techno písničky. Na ploše zhruba 50 minut jich naleznete 10 + tři bonusové remixy, kterých se ujali uznávaní producenti – Dryman, Impulse Project a Jock The Lock. Tracky, které nijak neztratily na Elektrabelově proslulé údernosti, nyní s čarokrásnými texty a sexy přednesem vokalistky Gabriely pod společnou hlavičkou Chief!Mama.
 
Tuto sobotu si to vše dáme live v ROXY. Už se těšíte?
Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře