Zpět

Source Of Noise: Kluci z marmelády a DJ Boy From Sunday School. Už ve čtvrtek v Chapeau Rouge!Co si takhle dát trochu voraz od letních festivalů a vrátit se na chvíli zas do klubu? Červencová party Source Of Noise pod taktovkou holek z QOTA DJanes připadá tentokrát na osmnáctého. Holky si na tuhle akci pozvaly kapelu Kluci z Marmelády. Dalším, už pravidelným, hostem bude DJ Boy From Sunday School.

Kluci z marmelády hrají od roku 2010. Tehdy taky nahráli svoje první demo. Vyrostli na Sonic Youth, Does It Offend You, Yeah?, Hadouken, The Go! Team, My Bloody Valentine a taky Sunshine nebo PSH, takže žánrové zaměření téhle kapely se celkem nabízí. Electro, dubstep, hip-hop, kytarovky i punk. Jejich koncerty jsou nabité energií, občas trochu hektické a pořádně upocené. Zkrátka - kluci se s tím moc nemažou, od toho jsou marmelády. Loni si zahráli na festivalech Rock For People, Broumovská kytara a na Majálesu. Odjeli přes 30 koncertů u nás a v Polsku. Na začátku letošního roku vydali své čtvrté demo a natočili klip k singlu Neon Sun, který měl premiéru letos v květnu.

Boy From Sunday School je už starý známý ze čtvrtečních večírků Source Of Noise. Obvykle se pokouší urvat vám ušní bubínky, ale stejně říká, že vás má rád. Člověk by mu to i věřil, kdyby neotočil master úplně doprava. Můžete se těšit na směsici electra, dubstepu a strobáčů a vodky. Nebo se tohoto komba spíš děsit?

Holky z QOTA DJanes si před nedávnem zahrály na festivalech Rock For People a Valašský Špalíček. Už druhým rokem pořádají pravidelné mejdany pod hlavičkou Source Of Noise. V rámci téhle akce vystoupili hosté z Toxique, Vypsané fixy, Lus3, Skyline, Luno nebo Peter Pan Complex. Každý večer, který jim v klubu Chapeau Rouge patří, táhnou až do rána a ani tentokrát tomu nebude jinak.

Kluci z Marmelády, Neon Sun:

Datum: 18. července 2013;

Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;

Vstupné: 70,-;

Start: 21:00.

Další informace naleznete na:

http://www.chapeaurouge.cz

www.facebook.com/qotadjs

www.boyfromsundayschool

http://www.facebook.com/klucizmarmelady

Připravila: mia/ Chapeau Rouge

Poslední komentáře