Zpět

Soutěž o VIP balíček na party s dýdžejem SanemZasoutěžte si s námi a klubem Roxy o VIP balíček na party s dýdžejem Sanem. Ceny jsou skutečně úchvatné, zahrnují i dopravu limuzínou na party s hlavní hvězdou večera!

Již tuto sobotu 4. února dorazí do Roxy holandský DJ San, který zde vystoupí v rámci Kiss of Life Album Release Tour. Pro tuhle speciální událost připravil San pro své české fanoušky soutěž o VIP balíček! Výherce a jeden z jeho kamarádů budou vyzvednuti limuzínou za doprovodu Sana a v luxusním stylu dopraveni do Roxy. Tam je budou čekat dva volňásky, dvě CD Kiss of Life s autogramem Sana a láhev šampaňského. Celá soutěž běží na Facebookové stránce DJe Sana (http://www.facebook.com/djsanmusic?sk=app_190322544333196) a jediné, co je třeba k zařazení do soutěže o luxusní VIP balíček, je jednoduše kliknout na tlačítko "Líbí se mi".

Co obsahuje VIP balíček Kiss of Life?
- Odvoz limuzínou do Roxy za doprovodu hvězdy party (adresa vyzvednutí je limitována na adresy na území města Prahy)
- 2x volný vstup na Kiss of Life Album Release Party
- 2x CD Kiss of Life s autogramem Sana
- 1x láhev šampaňského

Jak se zúčastnit soutěže?
- Jděte na Facebookovou stránku DJe Sana (http://www.facebook.com/djsanmusic?sk=app_190322544333196)
- Kliknete na tlačítko "Líbí se mi" (pokud už jste fanouškem Sana, jste do soutěže zařazeni automaticky)
- Z českých fanoušků, kteří se olajkují FB stránku DJe Sana do konce soutěže, tzn. do 3. února do 10:00, bude vylosován jeden výherce, který bude posléze kontaktován přes Facebook

Poslední komentáře