Zpět

Soutěž s XCUPEM o stylový batoh, sluchátka a kšiltovku!Tak jako byla Tiscali Media a.s. mediálním partnerem závodů Mystic SK8 Cup 2011, stala se nyní mediálním partnerem dalšího skvělého podniku, a to Mistrovství ČR ve Freestyle BMX – XCUP 2011. Akce se uskuteční o víkendu 10 a 11. září v pražském freestyle parku Modřany, odkud vám náš tým bude přinášet spoustu rozhovorů, informací, fotek a videí. Už teď vám ale přinášíme jedinečnou soutěž, takže pokud chceš vyhrát stylový batoh Ogio, sluchátka Skullcandy anebo čepici Vehicle, stačí pouze odpovědět na jednoduchou otázku…

V jakém roce se jel první ročník série závodů XCUP?

a) 2002

b) 2003

c) 2004

Odpovědi zasílejte na mail: xcup@doklubu.cz

Uzávěrka soutěže proběhne v neděli 11. 9. 2011 přesně ve 12:00 hod. Po ní vylosujeme tři správné odpovědi a výherce soutěže zveřejníme jak na http://sport.tiscali.cz/xcup, tak také v samotném dějišti závodů a to přímo na stánku Tiscali.cz/DOKLUBU.cz, kde si také výherci budou moci cenu převzít. Kdo ke stánku nedorazí, nemusí se bát, obdrží od nás výhru poštou.

Poslední komentáře