Zpět

Summer Calling toto léto v RoxyMinimálně podle kalendáře tu už pár dní máme oficiálně léto a je tedy pomalu načase představit si speciální prázdninový program klubu ROXY Summer Calling 2013. Ten letos poběží od 1. 7. do 2. 9., a jak už napovídá podtitul "Parties All Week Long", ROXY bude mít po celé letní prázdniny otevřeno každý den v týdnu. Není to ale zdaleka jediná specialita, na kterou se mohou návštěvníci legendárního pražského klubu během nadcházejících prázdnin těšit.

Podobně jako během předchozích ročníků Summer Calling, i letos bude otevřena na vstupu do ROXY speciální letní recepce, kde můžete pohodlně posedět, občerstvit se v (doufejme) parných letních dnech nebo si za cenu bez poplatků zakoupit vstupenky na některý z již potvrzených podzimních koncertů pořádaných Roxy promotion (aktuálně to jsou 65daysofstatic /8. 10./ a Yellowcard /7. 11./). Podobně jako celý klub i letní recepce bude fungovat každý den, konkrétně během všedních dní to bude od 12:00 do 22:00 a o víkendech pak od 14:00 do 22:00.

S úderem 22. hodiny pak už bude ROXY patřit jen a jen speciálním letním parties. Najdete mezi nimi jak prázdninové edice oblíbených klubových nocí Climax (13., 27.7., 9. a 31. 8.), Flow (19. 7. a 16. 8.), Shake It! (6., 20. 7. a 3. 8.) či Free Mondays (1., 8., 15., 22. 29. 7. a 5., 12., 19., 26. 8.), tak vyloženě letní mejdany jako Refreshment (26. 7. a 30. 8.), nedělní Sundance, úterní Tunesday či Party Royals (5. 7.) a další.

Na mejdanech, které budou od neděle do čtvrtka se vstupem zdarma a o pátcích a sobotách se vstupem zdarma do 24:00, se představí pravidelným návštěvníkům ROXY dobře známí DJs jako Chris Sadler, Roman Rai, Fatty M, Biodan, Tazz, Manio, E-Lite nebo CJ Fox ale i řada dalších DJs, kteří v ROXY vystupují nepravidelně nebo si zde během léta odbudou svou premiéru. Konkrétně se můžete těšit např. na DJs Selecto, Komandante, Fcuk, Simon Pereez nebo trio Jacomo Nemessi, Martin Benitez a Mara Nemessi, kterému bude každé pondělí, pátek a sobotu patřit 2. stage věnovaná 80s a 90s.

Co se hudební náplně programu ROXY týče, nemůže být jiná než náležitě letní, veselá a skočná. Těšte se tedy na speciální prázdninovou selekci jdoucí od house, progressive či nu-disco, přes funky, mash up až třeba po latino, r"n"b nebo old school hip hop. Jinými slovy - letošní léto bude v ROXY ve znamení nekončícího mejdanu, který si navíc můžete vždy od neděle do čtvrtka ještě kapánek přiostřit panáky Bacardi OakHeart a Finlandie za akční cenu 39 czk. Kompletní program a další info najdete na www.roxy.cz.

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře