Zpět

Techhousový mág Jay Lumen z Maďarska odstartuje 3.11. v pražské Mecce nový event s názvem Pulse!Jeden z nejžádanějších techhousových producentů současnosti dobývající hitparády na prestižních protálech elektronické hudby - Jay Lumen představí 3.11. v pražské Mecce strhující show!

 

První listopadovou sobotu se v nově zrekonstruovaném klubu Mecca odehraje premiérový díl eventu Pulse, který můžeme právem označit za klubovou událost letošního podzimu! Headlinerem bude maďarský producent a dj - Jay Lumen, který dobývá svými osobitými tracky plnými emocí snad všechny hitparády na portálech zabývající se elektronickou hudbou.

JAY LUMEN
Drumcode / 100% Pure / Great Stuff

www.facebook.com/JayLumenMusic

www.youtube.com/user/JayLumenTV

www.soundcloud.com/jay-lumen-official

Jay Lumen je jedním z nejlepším maďarských DJs současnosti. Jeho DJ sety staví ze stylů house, tech-house s prvky techna. Jsou dynamické, pulzující, s příjemnými melodiemi a vokály. Jsou krásně srozumitelné a poslouchatelné a díky tomu se mu dostává takovému úspěchu jako DJi. Vydal více jak 500 vlastních skladeb a remixů. Spolupracuje s nejznámějšími světovými DJs a producenty jako jsou Umek, Sebastien Leger, Adam Beyer, Gary Beck a další. Má na svém kontě úspěchy v podobě prestižní světové hitparády TOP 20 UK CHART, kde zdůrazněme například skladbu „Supflava“, která se zde držela po dobu 6-ti týdnů. Jeho skladby se pravidelně pohybují na předních místech v TOP 100 nejprodávanějších skladeb na hudebním prodejním portálu Beatport - http://www.beatport.com/artist/jay-lumen/15802 . Jay Lumen je jedním z nejvíce rozvíjejících se DJs nové generace! Jako producent má šest No. 1, jedenáct TOP 10 a několik TOP 20 zaznamenaných skladeb dodnes. Jeho produkce vychází na mezinárodních vydavatelstvích, jak jsou Drumcode, Ministry od Sound, 100% PURE, Great Stuff, Mistake Music, Saved.


O support tohoto mistra zvuku se postarají domácí zástupci Adam Cloud, Pete Walk, Subgate, Revis a Da Moon, kteří vhodně zapadnou do hudební koncepce hlavního pódia.

Event Pulse si pro všechny návštěvníky přichystal bohatý hudební program i na druhé stagi v rytmech minimal a deephouse, kde bude hlavním hostem britský umělec Jag Kiranmay, Rob Smile, půvabná djane Sonja, ruský Van Vega a talentovaný Peter Costa!

Předprodej vstupenek (běžný za 190,-  a VIP za 490,-  Kč) v síti TICKETSTREAM http://www.ticketstream.cz/

Kompletní informace naleznete na facebookovském eventu: https://www.facebook.com/events/348687338543891/

Připravila: mia/Mecca

 

Poslední komentáře