Zpět

THE SPANKERS PŘIVEZOU DO LUCERNA MUSIC BARU KUS HORKÉ BRAZÍLIETři dny po návratu z brazilského turné uspořádají The Spankers 4. října v pražském Lucerna Music Baru velkolepou brazilskou párty s názvem Back From Brasil! Kromě samotných The Spankers se představí bubenická skupina Tam Tam Batucada se svojí ojedinělou rytmickou show čerpající z brazilské samby, dále brazilské tanečnice a capoeira bojovníci.

THE SPANKERS + TAM TAM BATUCADA

Back From Brasil

4/10/2012 od 20h

Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1

www.musicbar.cz

 

Česká reggae-pop kapela The Spankers, která na scéně funguje již více jak pět let, se vrátila v pondělí 1. října z třítýdenního turné po brazilských metropolích. „Se Spankers jsme v letošním roce zažili mnoho úspěchu po celé České republice. Připravili jsme energickou show, která je minimálně na české scéně jedinečná a ohlasy našich fanoušků jsou skvělé. Bylo na čase kapelu představit i v zahraničí a Brazílie je pro to jako stvořená. Lidé tam jsou otevřeni mnoha hudebním stylům a chtějí se bavit“, říká zpěvačka Sisa Fehérová. Pro Spankers to byla již druhá návštěva země samby a karnevalů. Poprvé navštívili Brazílii v roce 2011, kdy odehráli 11 vyprodaných koncertů. Díky velkému úspěchu se podařilo realizovat mnoho rozhovorů, vystoupení v médiích a mimo jiné i osobní setkání s Manu Chao.

I čeští fanoušci The Spankers se dočkají horké brazilské atmosféry a rozhodně se mají na co těšit. „Celý večer bude mít brazilský nádech. První zahraje Tam Tam Batucada – brazilská bubenická samba show, zahrají latino DJs, budeme promítat fotky z tour a hlavně zahrajeme pořádně nadupanej koncert, jako na celý letošní Brasil Tour“, popisuje pražský koncert kytarista František Albrecht.

Půjde o jedinečnou příležitost zažít žhavou brazilskou atmosféru v pražském klubu. A jistojistě dojde i na čerstvě natočený hit It’s a Murder She Wrote, který kapela odtajnila stylově v den příletu z Brazílie na svém Bandzone profilu www.bandzone.cz/thespankers. The Spankers v rámci pražského koncertu natočí také nový videoklip.

Vstupenky jsou v předprodeji na pokladně Lucerna Music Baru za 180 Kč, v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Od září jsou vstupenky k dispozici také online přímo na klubových stránkách www.musicbar.cz anebo na Facebooku http://on.fb.me/Qh2BiH. Cena na místě 230 Kč.

www.thespankers.cz

www.bandzone.cz/thespankers
www.facebook.com/the.spank.sound

Video:

Připravila: mia/ LMB

Poslední komentáře