Zpět

Trancefusion bude mít svou mobilní aplikaciVšichni fanoušci se již určitě nemohou dočkat jarní Trancefusion, kde se na dvou hlavních pódiích představí šestnáct zvučných jmen, dvě šarmantní zpěvačky, úchvatné efekty a tématické vizualizace. A to ještě není všechno, Trancefusion tým si pro Vás letos přichystal opravdu vychytanou novinku v podobě mobilní aplikace, která nabídne spoustu užitečných informací a také i něco navíc.

TRANCEFUSION – OCEAN OF LOVE

 

 

Sobota 13. 4. 2013, 19:15 otevření paláce, 20:00 start programu, 06:00 konec

Průmyslový Palác (všechna křídla), areál Výstaviště Holešovice, Praha 7

 

DJs: ATB, Richard Durand, John O’Callaghan, Orjan Nilsen, Simon Patterson , Shogun, Menno de Jong, Talla 2XLC, Omnia, A.S.Y.S., Heatbeat, Organ Donors, Andrew Rayel, Josh Gallahan, Dave Schiemann, Nifra, Thomas Coastline, Re-Order, Spark7, N-Rico, Dusk, Niclas

Hosté: Sarah Howells, Julie Thompson - LIVE

 

V záložce info se dozvíte detailní informace k akci, nebude chybět přehledná mapa celého areálu, stejně tak jako přímé propojení s Google Maps.

V sekci Line  - up budete kromě přehledu o časovém rozvržení celé akce mít také možnost vybrat si své oblíbené Dje, které nechcete ten večer propásnout. Aplikace Vás vždy před nastoupením Vašich favoritů upozorní a už se Vám nestane, že byste nestihli začátek jejich setu.

V průběhu celé akce budete mít jedinečnou příležitost být ještě větší součástí celé party a ovlivňovat její průběh. Při setech jednotlivých djs budete moci hodnotit jejich výkony přímo v reálném čase a zároveň můžete virtuálně sledovat, jaká atmosféra panuje na ostatních stageích.

V neposlední řadě budou moci uživatelé aplikace využít různých benefitů, které pro ně budou připraveny. Aplikace bude podporovat operační systémy iOS 5.0+, Android 2.2+ a datum jejího zveřejnění zatím ještě není známé, proto sledujte naše webové stránky, Facebook a událost Trancefusion – Ocean of Love. Aplikace bude spuštěna zhruba začátkem dubna!

 

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Více informací na www.trancefusion.cz  nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION

Vstup pouze od 18ti let.

 

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 23. 8. 2012.

Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 850 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 890 Kč, 990 Kč, 1090 Kč a 1190 Kč na místě.

GOLDEN VIP prvních 30 ks za 1690 Kč, dále pak 1890 Kč, 1990 Kč, 2090 Kč a 2190 Kč.

DIAMOND VIP prvních 30 ks za 2690 Kč, dále pak 2890 Kč, 3090 Kč, 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz

Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion  nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.

 

Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

Připravila: mia/ BTL Agency

 

Poslední komentáře