Zpět

Tráva zahraje v Yes! již potřetíTuto sobotu se zajímavými akcemi doslova roztrhl pytel. Tak třeba v klubu Yes! se chystá již třetí pokračování párty Lizard s Trávou! A pozor, zazní i live act!

LIZARD – nová rezidentní noc nejproslulejšího českého dýdžeje Trávy v klubu YES! – má za sebou mimořádně úspěšnou premiéru a povedené pokračování. Laťka kvality je nastavena hodně, hodně vysoko. Tráva jako obvykle zahrál neuvěřitelný set složený jak z novinek, tak i starších kousků, který si návštěvníci i on sám nádherně užili a vychutnali plnými doušky.

V neposlední řadě musíme zmínit, že část nadcházejícího večera zaplní special live act dj Tráva & Risto, kteří pokaždé dokazují, že „opravdoví“ djové stále ještě nevymřeli. Sekundovat jim bude Raidem, který s Trávou a Ristem už delší dobu tvoří nepřekonatelnatelnou trojkombinaci na poli kvalitního houseu, tech housu, dubu a minimalu. Ti, co prožili předchozí dva mejdany, budou moci srovnávat a všem ostatním rozhodně zaručujeme prvotřídní zábavu i nyní!

Akce:  Mixer jen za 45kč, panák za 35kč!
Special offer:  Mixer only 45CZK, shot 35CZK!

Dj Trava & Risto - Lizard

Záznam z poslední Trávovy akce zde:

http://soundcloud.com/trava/dj-trava-deep-up-10-chapeo

Vstup: holky zdarma, kluci 100,-

FB Event  https://www.facebook.com/events/289952251098680/

Připravila: mia/ Yes!

Poslední komentáře