Zpět

Turné Monkey Business a PSH pokračuje v Hradci a v Praze!Turné Monkey Business a PSH, kdy obě kapely stojí v jeden okamžik na jednom podiu, začalo velmi úspěšně. Pokud chceš tuto jedinečnou událost vidět na vlastní oči, tento víkend máš šanci v Hradci Králové a Praze!

Monkey Business a PSH mají za sebou první štaci své desetizastávkové tour po Čechách a Slovensku. Premiéra jejich společné show se odehrála před nadšeným publikem v Jablonci nad Nisou a ohlasy na vystoupení jsou více než pozitivní. "Více než dvě a půl hodiny trvající show, kterou obě kapely předvedly v jabloneckém Eurocentru, předznamenala, že jejich turné bude aspirovat na tuzemskou koncertní událost sezony", můžete se dočíst na stránkách MF Dnes. Lokální média ze severu Čech dodávají: "Všichni, kdo přišli, zažili neuvěřitelnou show plnou vtipu a výborné muziky. Spojení Monkey Business a PSH splnilo očekávání" (lbcmusic.cz) a "Společné turné rozhodně není jen vystoupení spřátelených kapel. PSH a Monkey Business opravdu splynuli a písničky nastudovali společně." (liberecky.denik.cz)

Obě kapely tento víkend čekají dvě další destinace z jejich tour plánu. A to teď v pátek již skoro beznadějně vyprodaná pražská MeetFactory a sobotní KD Střelnice v Hradci Králové. Sobotní koncert tak dává vedle místních fans šanci shlédnout koncert i všem, kteří zaspali včasný nákup lístků na pražský koncert.

Pozor, oba koncerty začínají již ve 20.30!

Monkey Business & PSH

16. 3. Praha – MeetFactory

17. 3. Hradec Králové – KD Střelnice

 

 

PSH & Monkey Business - Penerský desert Live!

 

Připravila: mia/Big boss

Poslední komentáře