Zpět

Uto Karem vystoupí v klubu Yes!UTO KAREM - nové jméno pro 8. ročník MOVE festivalu. Vůbec poprvé vystoupí tento DJ v ČR a přímo v Praze ve svém exkluzivním dvouhodinové setu v YES KLUBU. UTO KAREM patří mezi nové hvězdy italské/světové elektronické scény a my máme radost, že Vám ho jako vůbec první v ČR můžeme představit na osmé edici MOVE festivalu.

Pokud chcete vědět, na jaký horký novinky se v klubech na týhle zeměkouli právě teď chodí, pak je UTO KAREM Váš. Produkuje hit za hitem, který okamžitě hrajou i další uznávaný djs po celém světě. Jen letos obletěl půlku planety. Vede vlastní label AGILE, specializovaný na deep techno s hypnotickými loopy. Vydává pravidelně na předních labelech jako je Plus 8, Sci+Tec, Minus, Graet Stuff, Definitive, Tronic atd. UTO KAREM, to je groove a energie. Hraje ho i RITCHIE HAWTIN! Máme se na co těšit!

Latest release:
• Uto Karem & Umek - Crossing the lines - [1605]
• Format B - "Piano man" - (Uto Karem rmx) - [Formatik]
• D-Nox & Beckers - "What i have" - (Uto Karem rmx) - [Tronic]
• Spektre & Christian Cambas - Rebel Without.. (Uto Karem rmx) [Incorrect]
• Anil Chawla - "Pondi" - (Uto Karem Remix) - [Global Underground]
• Uto Karem - Take Control - [Plus 8]
• Uto Karem - Deep Inside - [Agile Recordings 012]

KAISERSOZE
Kaisersoze, je ikona elektronické hudby v České republice, hraje všude tam, kde je kvalitní hudba.

HORY_DOLY
Stylově vychází z kombinace stylů mezi groovy minimal pumping techno plné vokálů a nekonečných ploch. Jak je již tradicí, sety tohoto seskupení bývají nevšedním hudebním zážitkem pro posluchače. Minulý rok hráli před Laurentem Garnierem v Lucerně.

DJ LUIS
Luis Lamborghini, známý jako DJ Luis, je zakladatelem labelu Naked records. Jeho prioritou je poskytnout posluchačům co nejkvalitnější výběr hudby. Proto mimo jiné založil i zmíněný label. Začátky jeho hudební produkce, tehdy spíše experimentální, se datují již k roku 1990! Za svou producentskou éru dokázal vydat před deset vlastních alb, na 15 releasů a přes 10 remix contestů producentům jako je např. Carl Cox, Nick Curly nebo Spieldose... Vystřídal různé hudební postupy na nejrůznějších platformách. Celou dobu byl a stále je aktivně vázán k elektronické hudbě, mimo produkci se djiingu věnuje přes 15 let.

Připravila: mia/ Yes! club

Připravila: mia/ Yes! club

Poslední komentáře