Zpět

V Brně vypukne jedinečná barmanská přehlídkaJiž tento pátek 29. března se v pavilonu G1 brněnského BVV sejdou barmani vyhlášených podniků z Brna a Vysočiny. Celý večer bude patřit přehlídce jejich barmanského umění, které posoudí unikátní soutěž HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3. Atraktivní show podpoří přední čeští DJs, ale také zahraniční hudební hosté. Do Brna přijede srbský DJ a producent GRAMOPHONEDZIE a kubánský hudební projekt s živými muzikanty Fresh Reggaeton show. Vstup na akci získají návštěvníci zdarma po registraci na webu www.tourdebar.cz.

 

Již třetím rokem přiváží putovní akceHAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 do vybraných českých a moravských měst barmanskou přehlídku regionálních podniků spojenou s atraktivním hudebním programem. V pátek 29. března navštíví Brno, konkrétně pavilon G1 BVV, kde se za bary představí zástupci předních podniků z této moravské metropole a Vysočiny. Kromě ochutnávky lahodných míchaných drinků se návštěvníci mohou těšit na atraktivní audiovizuální show, vystoupení české DJské špičky a atraktivních zahraničních interpretů. „Spojení zábavy, hudby a kvalitní barmanské performance láká na každou z našich akcí několik tisíc návštěvníků,“ hodnotí za pořadatele akci Jiří Tomaško, a dodává: „Brno je naší pravidelnou zastávkou a podle zkušeností z předchozích ročníků a dosavadních ohlasů očekáváme výjimečnou návštěvnost.“

 

Světoznámí interpreti míří do Brna

Velkým lákadlem hudebního programu akce bude koncert světově uznávaného hudebníka, srbského DJ a producenta GRAMOPHONEDZIE. Vystoupení tohoto světově uznávaného interpreta bývají vyprodaná a skladby z jeho studia patří téměř k povinné výbavě každého Dje. Brněnským fanouškům zahraje výběr ze své současné tvorby i hity, které mu vynesly hvězdnou kariéru, mezi jeho nejznámější patří „Why Don´t You“ www.youtube.com/watch?v=X7SIEDmCwZ4. Až z Kuby přiveze zpěvák Dariel svou Fresh Reggaeton show, která kombinuje karibské rytmy, tanec, zpěv a živý hudební doprovod. O atmosféru velké halové akce se postará působivá audiovizuální show s využitím nejmodernějších led technologií.

 

Podpořte svůj oblíbený podnik

O tom, kdo se bude nakonec radovat z titulu nejlepšího pražského podniku, rozhodnou samotní návštěvníci akce. Předhánět se, kdo namíchá chutnější Havana Mojito, Cuba Libre a další lahodné drinky s nezbytnou ingrediencí, autentickým kubánským rumem Havana Club, budou barmani z těchto podniků: Amsterdam Grill Bar, Bastila, Club 007, Fléda, Teepee, Havana Club Bar, Malibu Bar, Mersey, Two Faces a 7 nebe. Představení soutěžících můžete shlédnout zde: .

 

 

Program akce:

21.00   ARCO

22.45   Představení soutěžících podniků

23.00   PAVEL BIDLO & CHRIS SADLER & MANIO

00.00   FRESH REGGAETON LIVE BY DARIEL (Havana, Cuba)

00.15   GRAMOPHONEDZIE (DISKO ZOO, SERBIA)

01.45   PAVEL BIDLO + CHRIS SADLER + MANIO

03.00   Vyhlášení vítězů barmanské soutěže a předání cen

03.20   HYDROPHONIC

 

Bližší informace najdete na stránkách www.tourdebar.cz a na

www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar. Vstupenky na brněnskou HAVANA CLUB TOUR DE BAR zakoupíte v síti Ticketpro nebo je možné je získat zdarma po registraci na webu soutěže.

 

Kdy a kde: pátek 29. března 2013, Brno BVV, pavilon G1

DJs: GRAMOPHONEDZIE (Belgrade, Serbia), Pavel Bidlo, Chris Sadler, Manio, Arco, Hydrophonic, Fresh Reggaeton Live by Dariel

Soutěžní podniky: Amsterdam Grill Bar, Bastila, Club 007, Fléda, Teepee, Havana Club Bar, Malibu Bar, Mersey, Two Faces a 7 nebe

Vstupné: 300 Kč předprodej přes Ticketpro, volný vstup po registraci na www.tourdebar.cz

Web akce: www.tourdebar.cz.

 

HAVANA CLUB TOUR DE BAR představuje jedinečný koncept spojující barmanskou soutěž vyhlášených podniků v jednotlivých regionech ČR a hudební akci. Na své si tak přijdou milovníci míchaných drinků i dobré hudby a zábavy.

Připravila: mia/ HCDB

Poslední komentáře