Zpět

V sobotu uvede Storm Club novou house party NextNový koncept, nová párty, dobrý klub, neokoukaná jména. Pokud jste ve výše uvedeném našli alespoň jedno pozitivum, mělo by být vaší povinností navštívit už tuto sobotu prostory pražského klubu Storm. Párty Next je novou vlaštovkou na mapě pražského klubového života a pokud jste fanoušky deep-tech-housu, tak vás jistě bude bavit.

Na akci Next vystoupí průřez českých tech-housových a deep-housových producentů a DJs. Těšit se můžete na DJs: Schwa, Click Joe, Da Moon, Yacube a Random. Klub bude tentokráte připraven jako lounge, což zajistí útulnější a diskrétnější atmosféru.  Pokud jste ještě nezažili takto přestavěný Storm klub na některé z předešlých sobotních nocí, tak rozhodně doporučujeme. V tento večer se vám také představí koncept PUSH!, který vám bude průběžně několikrát za rok přinášet to nejaktuálnější ze světové deep-techhouse scény.

Vstup na akci je zdarma!

Souhrn účinkujících: SCHWA (beef rec.), CLICK JOE (muah!), DA MOON (djdamoon.com/Push!), YACUBE (wavetunecrew/Push!), RANDOM (Push!)

Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz

Facebook fanpage klubu: www.facebook.com/stormclubprague

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/580979618623486/

Připravila: mia/ Storm

Poslední komentáře