Zpět

Varování před zimní bouří ve Storu #13!STORE#13 slaví pět let a to při příležitosti celosvětového uvedení nové kolekce 2011/2012 na domácí trh!

STORE#13 slaví pět let a to při příležitosti celosvětového uvedení nové kolekce 2011/2012 na domácí trh!

A právě na tento den, 13. srpna si pro Vás Burton připravil speciální akci. Pokud ten den navštívíte Store#13 v pražské Vodičkově ulici, čekat na vás bude welcome drink od Jagermeisteru, vychlazený RedBull, nachlazené pivo Desperados, luxusní občerstvení z Modrého zubu, živý Dj, ale také mimořádná narozeninová sleva 15%. O co že tedy půjde?

Těšit se můžete na zcela novou naskladněnou kolekci Burton pro sezónu 2011/2012 a pokud se právě tento den rozhodnete pro nákup, máte možnost získat 15% slevu! Do té doby, tedy do soboty 13. srpna můžete využít slevy 40% na aktuální kolekci. A to nejenom prostřednictvím toho nejlepšího personálu v Praze, ale také v nových zrekonstruovaných prostorách. Přijďte, bude to určitě stát za to! Slaví se přece narozeniny! K dispozici budou nové katalogy, a pokud budete mít štěstí, najdete v něm poukaz na zboží v hodnotě 1000$!

Pokud je vám i tohle málo, už na úterý 27. září se pro vás chystá další Burton party a to v prostorách KC Vltavská při příležitosti celosvětové premiéry filmu z produkce Burton snowboards - The Standing Sideways. A kdo jiný by měl film pokřtít než samotní aktéři, takže až uvidíte městem projíždět Burton tour bus, určitě v něm bude někdo, koho pak můžete osobně na místě za film pochválit. A to je za snowboarding. Za hudební stránku večera pozvání pro tuto událost přijal Mr. Roman Holý a Matěj Ruprt, takže na pódiu nebude nikdo jiný než G-Point Hunters! A k tomu mnohem a mnohem více.

Na akci nebude chybět ani tým DOKLUBU.cz a naše pohodová relax zóna. Proto než namažete prkna pro zimní sezónu, ppřijďe se s námi na zimu pořádně naladit

Mrkněte na teaser:


Poslední komentáře