Zpět

Večer jiného folku v Chill outu RoxyV úterý 15. 1. se mohou všichni příznivci soudobého folku a jeho odnoží tešit na jubilejní, třicáté pokračování koncertního seriálu Večer jiného folku mapujícího moderní tuzemskou indie-folkovou scénu, který se po necelém roce navíc znovu vraci do Chill outu ROXY, kde Večer jiného folku odstartoval v dubnu 2011 tradici akustických vystoupení v unikátní komorní atmosféře. 15. 1. se tak v Chill outu ROXY chystá zcela jedinečný večírek s unikátní atmosférou, kterou svými písněmi budou dotvářet hitmaker Michal Hrůza, éterická písničkářka Eliška Ptáčková, hravý talent Voxel a nadějná pražská parta Amie.

 

 

Live: Michal Hrůza, Eliška Ptáčková, Voxel & Amie

Termín: 15. 1.

Start: 20:00

Předprodej pouze v NoD každý všední den od 16:00 do 20:00 za 100 czk

KAPACITA OMEZENA!

Pojďme si nyní jednotlivé vystupující ve stručnosti představit, ať víte, co 15. 1. v Chill Outu ROXY čekat.


MICHAL HRŮZA
Jednu z nejviditelnějších postav současné hudební scény jistě není třeba dlouze představovat. Nedávno dokončil úspěšné turné, vydal kritiky i fanoušky vstřícně přijatou desku Noc, a my máme obrovskou radost, že přijal pozvání i na VJF. Akustický set budiž příslibem nejen netradičně komorního pojetí Michalova repertoáru, ale i důkazem, že když se potká pop s ryzím songwriterstvím, výsledek stojí vždy za to!

ELIŠKA PTÁČKOVÁ
Éterická, živá, okouzlující a spousta podobných přirovnání vás napadne, jakmile si Elišku poslechnete. Křehká songwriterka vstřícně příjímaná fanoušky, kritikou i odbornou veřejností vás, troufáme si tvrdit, nadchne natolik, že ji budete chtít slyšet brzy znovu. Známá je především díky spolupráci se skupinou Čechomor, ale i Elišcin sólový repertoár je zajímavý a například její poslední deska Svým způsobem patří k tomu nejzajímavějšímu, co u nás v roce 2012 vyšlo.

VOXEL
Další zástupce českého popu, jen o generaci mladší. Spolupráce se zajímavými osobnostmi naší hudební scény přinesla plody v podobě úspěšných singlů i dost specifického projevu. Přijďte se přesvědčit, že díky hravým textům a sympatickému Voxelovu projevu i vy skončíte "v síti." Minimálně si budete pobrukovat.

AMIE
Pražský zástupce klubové scény a formace mladých kluků, kteří svou hudbu na pomezí západního indie, electra a alternativy podávají jako staří mazáci, byť vznikli teprve v loňském roce.

Dodejme, že Večer jiného folku začne 15. 1. v Chill outu ROXY ve 20:00 a vstupenky zakoupíte již nyní v předprodeji pouze v NoD každý všední den od 16:00 do 20:00 za 100 czk. Kapacita prostoru je omezena, proto s nákupem příliš neváhejte!

VIDEO

Michal Hrůza – Namaluj svítání:

Michal Hrůza – Bílá velryba: 

Eliška Ptáčková @ BalconyTV: 

Voxel – V síti: 

WEB

Michal Hrůza: http://www.michalhruza.cz/

Eliška Ptáčková: http://www.eliskaptackova.com/

Voxel: http://bandzone.cz/voxelmusic

Amie: http://bandzone.cz/amie

Večer jiného folku: http://vecerjinehofolku.cz/

FB event: http://www.facebook.com/events/580084122017592

ROXY: http://roxy.cz/

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře