Zpět

Vítej DOKLUBU!Stalo se ti, že jsi plánoval kalbu s partou kámošů a nevěděl do kterého klubu zamířit? Chtěl jsi uspořádat mejdan pro své přátele a nesehnal jsi kontakt na žádného slušného DJe, nebo sexy tanečnici? A kolikrát už jsi jen tak seděl doma a nevěděl co s načatým večerem?

Stalo se ti, že jsi plánoval kalbu s partou kámošů a nevěděl do kterého klubu zamířit? Chtěl jsi uspořádat mejdan pro své přátele a nesehnal jsi kontakt na žádného slušného DJe, nebo sexy tanečnici? A kolikrát už jsi jen tak seděl doma a nevěděl co s načatým večerem?

Pokud jsi alespoň jednou odpověděl ANO a navíc máš rád noční život – zrovna tak jako my – získáváš tři „bludišťáky“ a postupuješ do dalšího kola.

Vítáme tě na stránce doklubu.cz, která sice nevyřeší všechny tvoje problémy, ale rozhodně ti pomůžeme vybrat ten správný klub, ideální bar nebo party, přesně podle tvých přání!

Nezáleží na tom, jestli jsi zkušený/á kluber/ka nebo chceš večer prostě jenom někam vypadnout, doklubu.cz je tady pro všechny! Nikdo samozřejmě nemá čas brouzdat mezi miliony stránek a doufat, že snad někde něco najde. Právě proto jsme tu my! Doklubu.cz je totiž nejen špičková databáze, ale především detailní a přehledný rozcestník, který ti rychle pomůže vybrat párty přesně pro Tebe!

Na jednom místě tady najdeš všechny kluby, DJe a tanečnice z celé České republiky a jak by dodal Horst Fuchs: „To zdaleka není všechno!“. Férově ale musíme přiznat, že aktuálně se nacházíš na beta verzi těchto stránek, proto, prosím, omluv některé nedostatky a nedodělky, které ale do léta stoprocentně vychytáme. Doufáme, že i s tvojí pomocí!

Během měsíce doplníme naší databázi o další kluby, DJe, tanečníky a tanečnice, které navíc budeme neustále aktualizovat. Nacpeme kalendář akcí až po okraj, aby ses už nikdy nenudil. Těšit se můžeš i na hromadu reportů, fotek a videí z parties, na které vyrazíme společně s Tebou! Chybět  nebudou ani party tipy, které vám budeme servírovat každý týden čerstvé! A kdyby ti to nestačilo, můžeš si pustit Mp3 mixy nejenom českých DJů a přitom surfovat galerií luxusních tanečnic.

No a co by to bylo za web bez soutěží..!? Nemusíš se bát, připravujeme jich opravdu spoustu. Jako třeba soutěž o nejhezčí / nejoblíbenější fotku týdne, měsíce a roku. Když budeš mít štěstí, vyhraješ jednu z vychytaných cen, nebo třeba VIP vstup do některého z klubů.

Doufáme, že tohle menu ti bude chutnat a rád se budeš vracet. Doklubu.cz je tady pro Tebe a proto se těšíme na jakékoliv tvoje nápady, tipy a postřehy, které okamžitě piš na mail: info@doklubu.cz

Poslední komentáře