Zpět

Vítězové djské soutěže na House Elements s M.A.N.D.Y.Očekávaný speciál klubovky House Elements s podtituelm Get Physical 10 Year with M.A.N.D.Y. & Siopis, který proběhne 8. 12. v ROXY, se nezadržitelně blíží, a tak je na čase odhalit zbývající jména DJs, kteří budou mít na starosti hudební pohodu v chill-out stage. Obsazení této stage bylo předmětem DJské soutěže, která probíhala v několika posledních týdnech. Přestože byl výběr finalistů v hodnocení velmi těsný, nakonec byli jako vítězové vybráni Dj Felix! (Picnic / DEER) a dvojice Djs Fill & Rody (Elektronic Night). Vítězné nahrávky, kterými si nás získaly, si může poslechnout níže, kde také uvádíme jejich stučnou biografii.

Zároveň bychom chtěli poděkovat za všechny došlé nahrávky. Jsme velmi potěšeni, že stále můžeme v tom velkém počtu DJs objevovat nové talenty, kteří dokážou zaujmout, a to i v deepově laděných setech, které se přesně hodí chill-out stage na tuto akci. 

Dj Felix! (Picnic / DEER)

http://www.mixcloud.com/Felixcz/beef-records-podcast/

https://www.facebook.com/felixcz

Na mixy DJe Felixe můžete tančit už od roku 2001. Nejdříve to byl drum"n"bass, liquid funk a techno ještě pod pseudonymem Andrey, postupem času si však oblíbil barvitější zvuky elektronické hudby a přijal jméno Felix! Od té doby se stal oblíbeným DJem díky své nápadité hudbení koláži sestávající z exkluzivních tracků žánrově balancujících mezi  house, deep house, indie, electrem a cosmic discem. Felixův cit pro hudbu a precizní DJská technika z něj dělají bravurního vypravěče novodobého příběhu horečky sobotní noci – vlastně a chcete-li i páteční noci. Felix! je rezidentem dvou pražských nocí: Picnic v Klubovně 2.patro a deep house večírku DEER v Cafe v Lese. V roce 2009 byl nominován do kategorie DJ roku v anketě Dance Music Awards 2008. Felix! byl v roce 2011 také vybrán jako support DJ pražských Electronic Beats.

Djs Fill & Rody (Elektronic Night).

http://www.mixcloud.com/filip-kalisch/fill-i-love-deep/

http://www.facebook.com/pages/FILL-RODY/302369935022?ref=ts&fref=ts

Fill & Rody jsou dva mladí DJs, které dlouholeté přátelství a vzrůstající zájem o taneční hudbu nakonec spojilo dohromady i za mixážním pultem. Společně pořádají úspěšnou sérii párty ELEKTRONIC NIGHT v Černokosteleckém klubu Barák. DJování se věnují od roku 2008 a za tu dobu si již zahráli po bodu předních českých djs. Jejich hlavními styly jsou deep house a tech house. Oba si zakládají hlavně na originálním a neoposlouchaném zvuku.

Další info o akci najdete zde: http://www.facebook.com/events/182912628512674/

SIOPIS:

http://www.facebook.com/pages/SIOPIS/152144634848269

http://soundcloud.com/siopis

http://www.residentadvisor.net/dj/siopis

http://www.myspace.com/siopis

M.A.N.D.Y.:

http://m-a-n-d-y.com/

http://soundcloud.com/m-a-n-d-y

http://www.facebook.com/getmandy

http://www.residentadvisor.net/dj/mandy

 

GET PHYSICAL:

http://www.physical-music.com/ 

http://soundcloud.com/get-physical-music 

http://www.youtube.com/user/physicalfilms 

http://www.facebook.com/getphysicalpage

Připravila: mia/ Roxy

Poslední komentáře