Zpět

VR/Nobody zve do Roxy na hosty s Polska a Jäger Vibes Orchestra



Svěží hudební projekt  VR/NOBODY připravil na čtvrtek 20. listopadu do pražského klubu Roxy neobvyklou donwtempovou vibe party Slashlove se zajímavým hostem z Polska, duem Flortini. U našich severních sousedů se těší značné popularitě a aktuálně bodují s novou deskou  Heartbreakes & Promises. Svou trochou do downtempového večera přispějí i Akvamen & Jäger Vibes Orchestra. O vizuální stránku akce se postarají jedni z nejlepších v Česku - studio Lunchmeat. Sestavu doplní DJ Robot a Ollie Torr.  

Přijďte si poslechnout sbírku polských Flortini instrumentálních milostných příběhů a situací, o které se ve spolupráci s duem Flirtini zasloužila řada nejzajímavějších postav polského beatmakingu.

VR/NOBODY je nový alternativní projekt z Prahy, v němž se doplňuje zpěv Václava Roučka s melancholií ve zvuku producenta NobodyListen. Temnost, odstranění umělosti a minimalismus jsou slova, která nejlépe popisují tento projekt. V prvních singlech “If you stay” a “Gone” projevili svou schopnost držet s dobou, jak po hudební stránce, tak i po té vizuální.

Posledním singlem tohoto uskupení je skladba “Dance the sadness out”. Oběma umělcům je vlaštní intimní přístup k hudbě a její tvorbě. Nemusí vždy jít o umělou studiovou práci, ale hlavně o expresivní zachycení okamžiku. Jsou prvními zástupci downtempo R&B v ČR. Jejich live show je kombinací živé produkce, do níž oba členové přidávají nečekané prvky DJingu, zpěvu, loopingu atd. V tuto chvíli pracují na svém debutovém albu.

Nalaďte se na vlnu VR/NOBODY i vy a ve čtvrtek 20. listopadu se vidíme v pražském klubu Roxy!

Slashlove

Kdy: 20. listopadu 2014, 20:00

Kde: Klub Roxy, Dlouhá 33, 110 00, Praha 1

Vstupné: 100 Kč

 

Kdo vystoupí: 

            ⁃         VR/NOBODY

            ⁃         Flirtini (PL)

            ⁃         Akvamen & Jäger Vibes Orchestra

            ⁃         DJ Robot

Poslední komentáře