Zpět

Xavier Baumaxa se vrací s kapelou do Lucerna Music BaruUž za pár dnů, v pondělí 2. prosince, vystoupí v Lucerna Music Baru Xavier Baumaxa. Populární litvínovský písničkář pro tentokrát vymění obvyklou španělku za elektrickou kytaru a představí se na pódiu pražského klubu společně se svou kapelou Jazz Sextet, která s ním nahrála část aktuálního alba Dawntempo. Součástí koncertu bude oficiální představení nové audio sbírky básníka Em Rudenka.

Xavi vydal na jaře letošního roku nové album Dawntempo, které obsahuje díky jeho věrným fanouškům, jenž se na album složili prostřednictvím portálu Hithit.cz, hned dva disky. První CD obsahuje písně nahrané klasicky se sólo akustickou kytarou, druhé nahrál Baumaxa společně s kapelou Jazz Sextet. Ta je složená z přední českých muzikantů s bohatými zkušenostmi z mnoha různorodých projektů: Pavel Bady Zbořil - bicí, Martin Lehký - bass, Miroslav Lacko - piano, Radek Němec - trubka, Jan Šatra - trombon. Dawntempo bylo pokřtěno v dubnu v zaplněném Lucerna Music Baru a pro velký úspěch přiváží Xavi celou kapelu znovu na místo činu.

Součástí koncertu bude oficiální představení audio sbírky poezie ukrajinského básníka Em Rudenka s názvem Mé ranní prohry. Luxusní, knižně vázaná sbírka, bude k dostání za 300 Kč, obsahuje 37 básní a také bonusové CD, na kterém jsou tyto básně narecitované amatérskými i profesionálními recitátory, jako je např. Jiří Lábus, Dan Bárta, Oto Klempíř, Jiří Macháček, Marek Taclík, Xavier Baumaxa, Honza Křížek, Jirka Zemánek atd.

Vstupenky jsou v předprodeji za 200 Kč na pokladně Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatky prodejce. Vstupenky můžete pohodlně zakoupit online přímo na webu klubu http://lucerna.musicbar.cz/vstupenky a Facebooku http://on.fb.me/S0F7in. Cena na místě 250 Kč.  

Video:

 

www.xavierbaumaxa.cz

www.facebook.com/pages/Xavier-Baumaxa/250442197734

 

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.twitter.com/lucernamusicbar

Připravila: mia/ Lucerna Music Bar

Poslední komentáře