Zpět

Yellow Sisters pokřtí své dvojalbum remixů 1.2. v Experimentálním prostoru NoDV prosinci 2013 vydaly Yellow Sisters dvojalbum remixů, které pokřtí 1. 2. 2014 v Experimentálním prostoru NoD. Hostem večera a zároveň kmotrem bude Petr Wajsar, který je také jedním z remixérů. Večer bude pokračovat na vlnách DJ Admirála Kolíbala, který roztočí svoje desky a zároveň bude hrát i ukázky zremixovaných Yellow Sisters.

Nejnovější 2CD Yellow Sisters nese název 2013 REMIXED. Dvacet skladeb nabízí nečekaný pohled na ženskou vokální skupinu a jejich skladby. Různorodé verze od ambientních poloh přes dub či breakbeat až po verze, které ctí originál anebo ukazují Yellow Sisters v slušivém elektronickém převleku.

Na dvou discích jsou remixy od řady producentů a DJů, kteří si vybírali skladby z alb Singalana a Tubab Woman. První disk obsahuje spíše tanečnější verze písní Yellow Sisters, druhý pak spíše směřuje k písňové a ambientnější poloze skladeb. Mezi remixéry naleznete jména jako například Roman Holý, Maarten Helsloot, al-esh či Petr Wajsar.

Vstupenky v ceně 180 Kč jsou v předprodejích v síti Ticketportal, SMS Ticket a v NoD bez poplatků každý všední den od 16 do 20 hodin.

Více informací:

bio: http://www.indies.eu/umelci/4/yellow-sisters/
photo: http://www.indies.eu/umelci/4/yellow-sisters/fotogalerie/
ukázky: http://www.indies.eu/music-player/?ida=2015
album: http://www.indies.eu/alba/2015/2013-remixed-2cd/

Deezer: http://www.deezer.com/album/7191295
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/2013-remixed/id769202176

Revolution on soundcloud: https://soundcloud.com/indiesproduction/yellow-sisters-revolution

 

Poslední komentáře